Jump to content

Podsumowanie czerwiec 2021

Zobacz co ciekawego działo się na sieci w tym miesiącu!

Kliknij i zobacz

Comiesięczny reset rankingu

Wejdź i odbierz swoją nagrodę!

Sprawdź czy wygrałeś!

Redaktor? Moderator? Technik? Grafik?

Przejmij inicjatywę i wykaż się!

Tu możesz złożyć podanie

Nasi partnerzy:

Sign in to follow this  
yoPoniacz

Poradnik - KoxBase BaseBuilder #4

Recommended Posts

Posted (edited)

No elo w tym poradniku pokażę wam krok po kroku jak przejść bazę z nagranego wcześniej przeze mnie filmiku.
(Radzę najpierw go obejrzeć i potem czytać dalsze kroki, ponieważ kampa jest ciężka do wytłumaczenia i bez filmu
nie będziemy w stanie nic zrozumieć)

BUDOWA:

Pierwszym klockiem będzie surf, do którego dostawiamy zwykłą ścianę i ustawiamy ją jak najniżej tak, aby lekko wystawała
i dało się po niej chodzić. Aby sprawdzić, czy po naszym klocku będzie dało się chodzić dostawiamy kolejną ścianę
(ciężko to wytłumaczyć dlatego polecam zerknąć jak zrobiłem to w filmie) Gdy już znajdziemy punkt, w którym po skoku
będziemy mogli wejść na naszą niżej postawioną ściankę bierzemy klocek, którym sprawdzaliśmy wejście i przesuwamy go
tak, aby wystawał poza surfa i dajemy go jak najniżej, aby także lekko wystawał.

THjRsyJ.png

NAU66oa.png

Następnie tylko i wyłącznie zostaje nam obudowanie bazy. 

WEJŚCIE:

Żeby wejść do naszej kampy ustawiamy się przy wystającym na samym dole klocku i się do niego dociskamy. Następnie
ustawiamy celownik na 0, ja tutaj zrobiłem to za pomocą getposa. Jak ustawić celownik porzez getposa opisywałem już kiedyś
w innym poradniku, a także ostatnio ładnie opisał to Xartasik, dlatego odpuszczę sobie tłumaczenia tego kolejny raz.

FILM:

Edited by yoPoniacz