Jump to content

Podsumowanie listopada

Zobacz co ciekawego działo się w ubiegłym miesiącu

Kliknij i sprawdź!

Nowy Serwer - Hide'n'Seek

Kolejny tryb na naszej sieci

Kopiuj IP i wbijaj!

Aktualizacja Sklepu

Nowy wygląd i modernizacja usług

Zobacz jak wygląda!

Nasi partnerzy:

galbar

Prestiżowe powstanie - BatCave.pro

Recommended Posts

Witaj! ?

Jeśli czytasz tego posta, znaczy to, że wspólnie z nami postanowiłeś być częścią projektu o nazwie BatCave.pro - projektu tworzonego przez społeczność, która jest w stanie współpracować, jest w stanie dawać coś od siebie, jest w stanie także uczyć się od siebie nawzajem, czy tworzyć system wartości, dzięki którym panować będzie porządek, szacunek i sprawiedliwość. Próżno by jednak ukrywać, że spędzamy tutaj swój wolny czas - zatem przede wszystkim chcemy w udany sposób relaksować się i spędzać miło ten czas. Wspólnie pozwólmy, by ta sieć była miejscem gdzie jest to możliwe, dzięki czemu każdy będzie zawsze wracał tu z uśmiechem! ?

Na początku chciałbym podziękować PIĘCIU osobom, bez których nie bylibyśmy tu gdzie jesteśmy. Było Ocean's 11, jest i galbar's 5. W skład tej piątki wchodzą (kolejność alfabetyczna):
- Kraxy
- Lodar
- Martino
- squall
- Tysia

Wasz wkład, Wasza wiara i po prostu Wy, byliście dla mnie motywacją od początku i jesteście nią wciąż. Pragnę złożyć ogromne wyrazy wdzięczności dla każdego z Was z osobna. To Wy uwierzyliście w ten projekt, to Wy wspieraliście i wciąż wspieracie mnie w jego budowie i udoskonalaniu i to dzięki Wam mieliśmy możliwości do postawienia fundamentów pod to, na co już dzisiaj, po tych ponad 50 dniach pracy, możemy spojrzeć z dumą - to nasze wspólne BatCave.pro ?
Grono osób mających dostęp do zamkniętej wersji forum i posiadających wgląd do procesu formowania się sieci BatCave.pro sukcesywnie się jednak powiększało, pragnę podziękować także tym, którzy dołączali w czasie tych >50 dni - za wkład, za chęci i za to że po prostu byli i że nasze zaufanie wobec nich okazało się być uzasadnione! ?
Honorową rangę Grafika otrzymał Heliocentryzm za tworzenie grafik, które zostały wykorzystane na naszym forum.

Jeśli chciałbyś poznać choć trochę proces powstawania sieci, możesz zapoznać się ze zmianami wprowadzanymi na bieżąco w Changelogu Forum ?

Dzisiejszego wieczoru, 12 lipca 2018, w dzień poprzedzający piątek 13go, ale także w Światowy Dzień Imprezy, pragnę wszystkim Wam postawić wirtualne piwo - oto jesteśmy, oto ukazujemy się na widok publiczny i oto czas na pierwsze świętowanie! ?
Nie może ono trwać jednak zbyt długo, bo wszyscy dobrze wiemy, że choć wykonaliśmy mnóstwo pracy, to jednak wiele wciąż przed nami. Do tego potrzeba też więcej rąk i więcej umysłów, do tego potrzeba otwarcia się - to właśnie dokonujemy i czekamy na aktywność osób z zapałem, energią i pomysłami! Czekamy na CIEBIE!

By już na starcie przedstawić się nieco, przygotowaliśmy także coś specjalnego - wywiad z Lodarem, który znajdziecie TUTAJ ?

W ofercie startowej znajdziecie od nas 3 serwery CS:GO - Zombie Mod, Only AWP oraz MultiArenę 1vs1, a o wysoką jakość rozgrywki zadba nasz partner - pukawka.pl. Do Waszej dyspozycji oddajemy także serwer głosowy TeamSpeak3! ?
Są to wersje serwerów bardzo świeże, wymagające z naszej strony dopracowania i pracy, gdzie nie ukrywam liczymy na uwagi graczy! W przyszłości oczywiście planujemy poszerzenie naszej oferty! ?
Podobnie HLStats, które także jest w wersji tak naprawdę beta i wymaga jeszcze wiele poprawek. Gotowe są natomiast strony SourceBans poszczególnych serwerów. Niebawem pojawią się także szczegóły dotyczące ofert VIP na poszczególnych serwerach CS:GO i możliwości ich nabycia.

Samo forum docelowo miało być jak najbardziej proste, przyjazne dla użytkownika i funkcjonalne. Bez natłoku zbędnych informacji czy działów, ale jednocześnie z ciekawymi opcjami i możliwościami. Tutaj też wiemy, że pozostaje jeszcze spore pole manewru do rozwoju czy wprowadzania zmian. Przekazujemy w Wasze ręce jednak wersję, która jest z naszego punktu widzenia zadowalająca. Włożyliśmy w to sporo pracy i jest nam bardzo miło, że w końcu będziemy mogli zaprosić tutaj każdego z Was! ?

Pragnę Was wszystkich zaprosić także do śledzenia nas w mediach społecznościowych, wystartowało kilka rzeczy nad którymi pieczę sprawuje Martino:
- Fanpage na Facebooku - LINK
- Grupa na Steam - LINK
- Kanał na YouTube - LINK

Część z Was może mnie już osobiście znać, bądź chociażby kojarzyć, dlatego pragnę dodać jeszcze jedno - bez obaw, dla mnie wszystkie wcześniejsze historie nie mają znaczenia - przychodząc tutaj dostajesz czystą kartę i to od Ciebie zależy jak ją wykorzystasz

Na deser pewien smaczek ode mnie - jeśli ktoś oglądał zarówno "Prestiż" jak i serię "Mrocznego Rycerza" to na pewno z łatwością zrozumie - jeśli nie oglądał, to polecam serdecznie! ?

(wymagany język angielski, możliwość włączenia napisów angielskich)

Do zobaczenia na forum i serwerach! ?
galbar ?

• Plus 4

Ogieeeeeń :) To dopiero początek ciężkiej roboty tak naprawdę, ale i tak ogromny sukces. ???

• Plus 1

GZ za kawał dobrej roboty! Miejmy nadzieję, że przetrwa ona jak najdłużej oraz będzie stawała się coraz lepsza całą społeczność BatCave ?

• Plus 1

No no niezły kawał dobrej roboty, życzę wam powodzenia!!! :classic_biggrin:

• Plus 1

Musimy brnąć ciągle do przodu i się nie poddawać. Wierzę, że wszystko nam się uda! ?

• Plus 1

Wiedziałem że jeszcze dożyje czasów galbara jako właściciela ?

• Plus 1

W "naturze" nic nie ginie, coś się rodzi(Batcave) a coś umiera(a tu juz reklamy robil nie będę, myślę, że łatwo sie domyślić ;d)

• Plus 2

W sumie, mało co gram w CS aktualnie, lecz chętnie się posprzeczam ze zdaniem innych jak będzie możliwość :)

Fajnie widzieć was ze swoim projektem. Wydaje mi się że ten ruch powinien już dawno przez Ciebie Galbar zostać wykonany. 

Mam nadzieje jednakże że nie znajdą się osoby które będą wieszać psy na słonecznego (no fucks given) który nas jednakże połączył :)

Powodzenia! Najpewniej jak zobaczę serwer DD2 to sam będę tu spędzał godziny ;)

• Plus 2

Dobra robota, dużo sukcesów i powodzenia w prowadzeniu projektu.

• Plus 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.