galbar

Prestiżowe powstanie - BatCave.pro

Rekomendowane odpowiedzi

Mija miesiąc od powstania BatCave.pro, a właściwie od pokazania sieci na widok publiczny. Jestem bardzo zadowolony z tego pierwszego miesiąca. Przyniósł nam wiele i pokazał jak wartościową ekipę tutaj mamy. Dziękuję Wam serdecznie za poświęcany czas i życzę wytrwałości! 😉
Szczególnie chciałbym wyróżnić tutaj jedną osobę - @Lodar - tytan pracy, złota rączka, uosobienie spokoju i geniuszu! Bez Ciebie na pewno większości rzeczy by tu na forum czy na serwerach zwyczajnie nie było! 💪
Temat pozwolę sobie na chwilę obecną zamknąć. Bądźcie na bieżąco z kolejnymi Ogłoszeniami! 😎

Temat zamknięty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aktualizacja.

W związku z zaistniałą sytuacją jestem zmuszony wprowadzić zmiany dotyczące osób wyróżnionych w pierwszym poście. W miejsce Hans'a wchodzi SeeQ. Mógłbym równie dobrze zrobić to "po kryjomu", ale zależy mi na tym by każdy z Was rozumiał co się dzieje.
Po tym pierwszym tak naprawdę niewiele pozostało, poza podstawą serwera JailBreak, która i tak jest wersją z innej sieci, w dodatku wersją wymagającą mnóstwa modyfikacji, do której sprawnego robienia potrzebujemy plików z kodami źródłowymi pluginów Hansa, których jednak sam zainteresowany nie kwapi się wysłać, mimo próśb ze strony Lodar'a (11.08), mojej (14.08), czy squall'a (15.08). Ignoruje on nasze wiadomości, co odbieramy jako działanie na szkodę sieci. Bardzo mi przykro, że Szymek zachowuje się tak niepoważnie, ale to jest jego wybór, a to są jego nieuniknione konsekwencje.
SeeQ jest z nami niemal od początków pracy nad forum (rejestracja: 07.06.2018). Pomaga w bardzo wielu kwestiach, zawsze dzieli się swoimi spostrzeżeniami i jest pełny zapału. Po jego pracy zostaje mnóstwo śladów, jest ona widoczna i usprawnia działanie sieci. Dość powiedzieć, że tłumaczenia SourceBans, HLStats, czy pluginów na serwerze to w największej mierze jego zasługa. Nienagannie wypełnia obowiązki Moderatora forum, dbając o porządek i sprawiedliwość. Jest niewątpliwie przykładem dla innych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.