Jump to content

Zloty Nietoperzy

Nowy, cotygodniowy event - w każdą sobotę VIPy do wygrania!

Dowiedz się więcej

Współpraca z TS3 ELITEU

Nowy serwer TeamSpeak na naszej sieci!

Zobacz o co chodzi

Redaktor? Moderator? Technik? Grafik?

Przejmij inicjatywę i wykaż się!

Tu możesz złożyć podanie

Nasi partnerzy:

Sign in to follow this  
Guest poniacz

Wywiad z Hiveyem

Recommended Posts

Guest poniacz

NgRPCks.png

Siemka Hivey, jako iż ostatnio jesteś bardzo aktywny na forum i dostałeś nową rangę, postanowiłem przeprowadzić
z tobą wywiad. Pewnie nie jednego z nas interesuje Twoja osoba, może powiesz nam coś o sobie?

Mam na imię Konrad i latek mam 16. Pochodzę z małej miejscowości w województwie  Śląskim, czyli Bielsko Białej.
Na ogół interesuje się sportem, czyli piłką nożną i siłownią oczywiście do tego dochodzi moje malutkie zboczenie do
sił specjalnych i wojska. Jako szesnastoletni chłop uczęszczam do szkoły wojskowej, oczywiście po tym
mam zamiar wziąć udział w selekcji do JW GROM. JW GROM są to służby komórkowe w bojowych Jednostkach Wojskowych. Formuła
ta została zaczerpnięta od elitarnych jednostek amerykańskich i brytyjskich oraz wypracowano ją na bazie
własnych doświadczeń. Jako sportowy świrek po szkole mam zamiar się tam dostać. A tutaj podam linkacza dla tych, co bardziej interesuje ten temat LINK

Poczytałem trochę o tym i widzę, że masz duże ambicje Cieszy fakt, że zostały jeszcze osoby, które mają takie fajne zajawki.
Wiemy już o tobie dużo, teraz może nam powiesz jak to się stało, że zostałeś Grafikiem na naszym forum?

Zaczęło się od Przemuśia, który zrobił mi kiedyś (na św. pamięci JB) kozak avatar, wtedy sobie pomyślałem, że fajne
by było zrobić coś samemu. Pobrałem wtedy Gimpa który, dawał mi małe możliwości, jednak to nie było to, czego
potrzebowałem, bo czułem ten potenszjal w sobie. Gdy byłem jeszcze w gimnazjum, nagle dotarłem do takiego etapu, że trzeba było wybrać sobie ''fakultet'' do wybrania były lekcje Plastyki, muzyki no i grafiki. Nigdy nie umiałem śpiewać ani rysować
więc jak usłyszałem, że zajęcia graficzne są organizowane w naszej szkole to od razu gały wyszły mi na wierzch i widziałem
już ten avatar przed moimi oczami. Chodziłem tam 3 lub 2 lata i luja się nauczyłem. Po pewnym czasie postanowiłem
pobrać Photoshopa który spełniał moje wymagania. Od tego czasu robię grafiki, które ludzie wychwalają dlatego postanowiłem
napisać podanie na grafika. Ogólnie grafika sprawowałem już na poprzedniej sieci, lecz jak każdy wie sieć poszła z dymem
dlatego jestem tutaj!

Ja na szczęście znałem już tą historię dlatego bardzo się cieszę, że tak utalentowany grafik wreszcie podzielił się nią z nami! Teraz pytanie, jak w ogóle znalazłeś się na sieci?

Jak słoneczko się wypaliło w gazecie napisali, że galbar zakłada własną serwerownię dlatego popytałem ciosa, bo on
zawsze wszystko wiedział i rzeczywiście ten redaktor się nie mylił. Wpisałem w Google batcave.pro i cyk tak się tutaj
znalazłem.

Widzę historia nie za długa, ale cieszę się, że w końcu do nas zawitałeś. Wywiad niestety się kończy, dlatego
w imieniu całej administracji życzę ci szczęśliwego nowego roku! Miejmy nadzieję, że ten rok będzie jeszcze lepszy
od poprzedniego. Na koniec może chcesz kogoś pozdrowić lub dodać coś od siebie?

Pozdrawiam Przemusia, a nie pozdrawiam nyuka 🙂

Edited by poniacz

Jak je chyba jestem fejmem cnie?

Przyjemny wywiadzik, fajnie się udzielało odpowiedzi, pytanka też fajnie dobrane 😉

• Plus 1

Ah tak @Hivey? Nie pozdrawiasz mnie, a przypomnij sobie kogo ciągnąłeś na ts'a o 22, żeby Ci powiedział, skąd pobrać Photoshopa i żeby Ci wytłumaczył podstawy 🤔🤔

Jak dla mnie wywiad trochę za krótki 5 pytań. Wszystkie twoje wywiady kończą się na "chcesz kogoś pozdrowić lub coś od siebie dodać?". Grafika "Wywiad z [X]" powinna być taka sama jak z poprzednich wywiadów. 

Więcej uwag nie widzę.

Edited by joziu

Godzinę temu, NyuK napisał:

Ah tak @Hivey? Nie pozdrawiasz mnie, a przypomnij sobie kogo ciągnąłeś na ts'a o 22, żeby Ci powiedział, skąd pobrać Photoshopa i żeby Ci wytłumaczył podstawy 🤔🤔

Nie pamiętam XD

Godzinę temu, joziu napisał:

Jak dla mnie wywiad trochę za krótki 5 pytań. Wszystkie twoje wywiady kończą się na "chcesz kogoś pozdrowić lub coś od siebie dodać?". Grafika "Wywiad z [X]" powinna być taka sama jak z poprzednich wywiadów. 

Więcej uwag nie widzę.

@joziu Według mnie nic dodać nic ująć. Krótko zwięźle i na temat, po co zadawać niewiadomo ile i głupich pytań? A grafika to tylko kwestia gustu. Nie, że Ty powiesz jaka ma być i będzie XD

• Plus 1

Szkoda naprawdę, że ten wywiad zamyka się tylko na 3 pytaniach, bo można było coś więcej ulepić z tego. Jednostka wojskowa "Grom" już sama prosi siebie, aby zadać więcej pytań o tym, bo to jest faktycznie gruby temat. Jak Hivey się tym interesuje to można jeszcze podpytać np. Czego się obawia? Jakie ma nastawienie psychiczne? i takie tam..  Zaś potem przejść do funkcjonowania na forum i dalszych aspiracji na stanowiskach. No generalnie siłą woli można by było coś więcej zrobić, lecz pewnie myślałeś, że już nie chcesz zadawać nie wiadomo ile pytań i zrobiłeś krótki, ale spójny wywiad. Zaskoczyłeś mnie tym trochę, bo po Tobie spodziewałem się akurat czegoś więcej, ponieważ Ty przecież umiesz pisać 😄 Wywiad jest dobry, pytania są intrygujące, no ale to dlatego, że jest ich tam tylko trzy. Jak planujesz robić z kimś wywiad to nie leć proszę na spontanie i z przymusu, bo potem to widać, że jest coś robione na siłę (Hivey dostał rangę grafik, zrobiłeś wywiad pod to głównie i potem już nie wiedziałeś co pytać). Ogólnie rzecz ujmując to wywiad zdecydowanie mogłeś poszerzyć, bo miałeś już szerokie pole do popisu przy temacie "GROM", ale jak na początki to jest zdecydowanie dobrze i liczę, że przy następnym wywiadzie pokażesz się z jeszcze lepszej strony😉 

3 godziny temu, joziu napisał:

Wszystkie twoje wywiady kończą się na "chcesz kogoś pozdrowić lub coś od siebie dodać?". Grafika "Wywiad z [X]" powinna być taka sama jak z poprzednich wywiadów. 

Więcej uwag nie widzę.

- Twoje wywiady też zawsze opierały się na takiej samej konstrukcji jak np. wspomniane przez Ciebie pytania końcowe 😛 No ale nie ma się co czepiać, jest to zwykły standardowy koniec powielany przez każdego. 

- Właśnie najlepiej jak grafika jest różnorodna, a nie taka sama przez kolejne wywiady. Jak jesz jakąś kanapkę na śniadanie z czymś tam to następnego dnia zmieniasz zawartość kanapki, a nie jesz cały czas to samo, bo już ten smak Ci się przejadł 😄 Analogicznie jest tutaj. 

• Plus 1

Guest poniacz

@Mazur Wiesz co ten wywiad nie był robiony na ''odwal się'' lub z przymusu.. Moim zdaniem wywiad nie powinny mieć milion pytań ale jednak widzę że dłuższe są bardziej pożądane. Dodatkowo specjalnie wybieram osoby z ''mniejszymi rangami'' ponieważ dopiero poznaję ten świat i lekkie gafy z mojej strony będą dosyć częste. Następne wywiady będą miały więcej pytań. 

Edited by poniacz

Wywiad ładny, @Hivey się bardzo rozpisał. Bo nie liczy się ilość lecz jakość! (Chociaż dłuższym wywiadem bym nie pogardził) 😉 

Spoko wywiad. A tak wszyscy liczą na dłuższe wywiady, a później i tak ich nie czytają więc się nie przejmuj.

• Plus 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.