Jump to content

Podsumowanie stycznia 2021

Zobacz co ciekawego działo się na sieci w tym miesiącu!

Kliknij i zobacz

Comiesięczny reset rankingu

Wejdź i odbierz swoją nagrodę!

Sprawdź czy wygrałeś!

Konkurs na serwerze 5on5

Wejdź i sprawdź wymagania!

Kliknij tutaj

Nasi partnerzy:

Martino

Wywiad - Lodar

Recommended Posts

Krótki, a jednakowoż ciekawy wywiad, sądzę że idealny na początek i otwarcie sieci! ?

Myślę, że jeszcze wiele pytań do Lodara można by mieć, ale też nie ma co rzucać naszych nowych użytkowników w wir rozbudowanych wywiadów na dzień dobry. Na pewno pozostawia to możliwości by kiedyś również z Lodarem wywiad przeprowadzić i wówczas poruszyć także inne tematy.

Jak chodzi o samo przedstawienie wywiadu kontrast kolorów uważam za idealny wybór, zielony jest przyjemny, dobrze się to czyta. Dodatkowo muszę dodać też, że moim zdaniem lepiej wyglądałoby to wyrównane do lewej niż wyśrodkowane, ale zaczekajmy na opinie innych osób. Wiem, że dopiero zaczynasz taką przygodę z redaktorką i wywiadami, więc jak na początek jest naprawdę całkiem przyzwoicie! ?

• Plus 1

Wywiad bardzo dobry.
Kolory są dobrane idealnie, przyjemnie się czyta całą zawartość postu, wyrównanie do środka również było dobrym pomysłem, szczerze to nie wyobrażam sobie tego tekstu wyrównanego do lewej hahah.

Jak wspomniał Galbar, jest wiele rzeczy, o które można jeszcze spytać Lodar'a, ale nie ma potrzeby pisać na sam początek wywiadu na kilka stron :P.

Edited by SeeQ
  • Plus 1

Super wywiadzik, bardzo miło się czytało, oczywiście +rep

A kiedy kolejny plugin anty hubix ? jak tylko cos odjebie niee? XD  a no zapomniałbym jeszcze chyba nohomo

Godzinę temu, ESPÍRITU napisał:

A kiedy kolejny plugin anty hubix ? jak tylko cos odjebie niee? XD  a no zapomniałbym jeszcze chyba nohomo

Pomijając fakt, że jak zwykle nie wnosisz nic merytorycznego do tematu (i fakt, że już Cię z nami nie ma), tym razem uchylę się nad Twoją biedą intelektualną i postaram się trochę ubogacić ją o choć podstawowe rozszerzenie horyzontów myślowych.

Po pierwsze - jeśli macie tego typu pytania do Lodara, nikt nie broni Wam podjęcia próby przeprowadzenia wywiadu z nim i zadania pytań o nurtujące Was kwestie.

Po drugie - plugin anty hubix był pisany nie tyle przeciwko hubixowi, co przeciwko kompletnie nieudolnym, nieuzasadnionym i nierozgarniętym decyzjom tamtejszej Administracji Sieci, która to postanowiła za zamkniętymi drzwiami o daniu UB. Bez podania wyjaśnień, bez założenia tematu informującego o tym, bez konsultacji z kimkolwiek. Jest to jawne plucie w twarz całej społeczności serwera, choć rozumiem, że w Twojej równoległej rzeczywistości odebrałeś to inaczej. Dodatkowa sama kwestia pozostawienia możliwości napisania takiego pluginu antyhubix to też brak profesjonalizmu Administracji Sieci, brak ogarniania choćby własnych systemów i ich działania, ale z tym mamy do czynienia nagminnie. Hubix to tylko hubix, można takie rzeczy załatwić, dogadać, ale nie robi się tego w ten sposób. Powodami takiej sytuacji jest szereg bezsensownych decyzji i brak ogaru własnych „śmieci”.

Po trzecie - chyba nie wszyscy zrozumieli jeden prosty przekaz - każdy dostaje czystą kartę. Nie interesuje mnie zatem kto kogo lubi, kto kogo nie trawi, co kto mi czy komuś kiedyś zrobił - kompletnie o to nie dbam. Zapraszam wszystkich. Traktuję sytuację tak, że przeszłość się nie liczy. Każdy ma szanse i każdy pracuje na swoje imię. Jak widać nie wszyscy potrafią to zrozumieć i oddzielić przeszłość od teraźniejszości. Przykro mi, ale to też już nie do końca mój problem. Zasady są proste i jawne, a traktujemy się poważnie i sprawiedliwie! ? 

• Plus 2

Jak na moje to ten plugin anty hubix zrobił wiecej dla sd niż ty , spirytku ?

A tak poza tym bardzo ciekawy wywiad z twórca pluginu anty hubix ❤️

Edited by hubix
  • Plus 1

Ciekawy   wywiadWywiad 

Wszyscy chyba wyrazili swoją opinię, temat zamykam ?

Temat zamknięty.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.