Jump to content

Zloty Nietoperzy

Nowy, cotygodniowy event - w każdą sobotę VIPy do wygrania!

Dowiedz się więcej

Współpraca z TS3 ELITEU

Nowy serwer TeamSpeak na naszej sieci!

Zobacz o co chodzi

Redaktor? Moderator? Technik? Grafik?

Przejmij inicjatywę i wykaż się!

Tu możesz złożyć podanie

Nasi partnerzy:

ICD

Wywiad[4F] - Hubix

Recommended Posts

W mojej opinii mocno średni ten wywiad, ale jest to z winy redaktora, który sam chyba nie wiedział za bardzo co chce nim osiągnąć i jak chciałby go w finalnej wersji przedstawić. Niby wywiad "4F", a odpowiedzi "4F" skończyły nam się już na początku bardzo szybko, bo zaraz po standardowym przywitaniu - głupim z resztą w mojej opinii (a niestety wciąż powtarzanym przez kolejnych redaktorów) - bo co to za wywiad, gdzie zaczynasz pytaniem czy możesz przeprowadzić wywiad? Sugeruje to brak wcześniejszego przygotowania i w konsekwencji jest powodem tego jak średnio on finalnie wygląda - nie miałeś na niego planu, a osoba z którą prowadziłeś wywiad też nie bardzo wpisywała się w jedną i tą samą konwencję.

Następnie mamy pytania numer 2 i 3, gdzie faktycznie odpowiedzi są zabawne i "4F" jak to piszesz w treści samego tematu.

Potem mamy pytania 4, 5 i 6, gdzie próżno jakiegokolwiek "4F" się doszukać.

Pytania 7, 8, 9 wracają do konwencji "4F", ale niestety ciągną cały czas ten sam żart gdzie w odpowiedzi na pytanie nr 9 docieramy już do granic żenady, którą wyczuł chyba nawet sam Redaktor postanawiając go szybko jednak zakończyć.

Czytając to czuję się jakbym dostał półprodukt. Mi na miejscu Redaktora byłoby wstyd coś takiego publikować. Hubix ma bardzo duże możliwości i prawdziwie pełny wywiad w konwencji "4F" z nim mógłby być naprawdę świetny, ale do tego trzeba się przygotować i też rzucić mu ciekawe tematy do upustu swojej głupawki i poczucia humoru. Są też pewne granice "poczucia humoru" (bo domyślam się, że niektórzy tak to nazwą), których nie należy przekraczać bo jest to zwyczajnie niesmaczne i Redaktor który nie potrafi tego wyczuć ze strony edytorskiej i mimo tego publikuje to, jest widocznie amatorem.

• Plus 2

Bardzo fajny wywiadzik! Oby tak dalej ICD, a na pewno zostaniesz wielkim pisarzem XD Tylko gdzie mój wywiad 0.o XD?

Temat zamknięty.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.