Jump to content

Podsumowanie stycznia 2021

Zobacz co ciekawego działo się na sieci w tym miesiącu!

Kliknij i zobacz

Comiesięczny reset rankingu

Wejdź i odbierz swoją nagrodę!

Sprawdź czy wygrałeś!

Konkurs na serwerze 5on5

Wejdź i sprawdź wymagania!

Kliknij tutaj

Nasi partnerzy:

Sign in to follow this  
squall

Podsumowanie Winter BatCup 5v5 cz.4 - statystyki drużynowe

Recommended Posts

W ostatniej części podsumowania przedstawione zostaną poszczególne statystyki z podziałem na drużyny. Poniżej zamieszczam grafiki z uwzględnieniem najważniejszych statystyk.

Dziękuję raz jeszcze wszystkim za udział w turnieju Winter BatCup 5v5 - wyszło wyśmienicie i już z góry zapraszam do udziału w następnym turnieju, którym prawdopodobnie będzie Spring BatCup 5v5 już na przełomie marca/kwietnia.

a36GdxP.png

bR8bfwF.png

Q69HuwJ.png

yFCKggw.png

kWb93a4.png

2B6Q6fz.png

Rpt7Q0f.png

FJVfGTW.png

O0S3x5d.png

U5TRcvZ.png

Jak widać z przytoczonych statystyk, to drużyna młodzi bycy dominowała niemal w każdej ze statystyk, a jednak nie udało jej się triumfować w całym turnieju zdobywając tylko (i aż) trzecie miejsce. Drużyna, która zwyciężyła w turnieju - Team Rasz BE dominowała znacznie w statystyce wygranych clutchów, uległszy jednak w większości statystyk młodym bykom i Chemik Inowrocław, ale wciąż zwyciężając turniej - może to clutche miały największy wpływ na ostateczne miejsca zespołów w turnieju Winter BatCup 5v5? Pozostawiam to Wam do oceny!

Edited by squall
  • Plus 3

Myślę, że dominacja młodych byków i teoretycznie słabsze miejsca zwycięzców turnieju - Team Rasz BE - wynikają po prostu z ilości faktycznych "trudniejszych" meczy jakie mieli do rozegrania.

Młodzi bycy taki mecz zdaje się mieli tylko jeden (półfinał z Team Rasz BE, minimalnie przegrany), podczas gdy Team Rasz BE oprócz wspomnianego pojedynku musiał dwukrotnie mierzyć się także z Chemikiem Inowrocław (raz wygrywając, a raz uznając ich wyższość - w meczu otwarcia na turnieju Winter BatCup 5vs5)! 😉

:Rareparrot::Rareparrot::Rareparrot:

• Plus 2

Aktualizacja

Przez przypadek nie dodałem grafiki dotyczącej statystyki o zaflashowanych wrogach na rundę - zostało to uzupełnione.

• Plus 1

Aktualizacja

Dodana została również statystyka ADR, którą również przez przypadek przeoczyłem w dniu wczorajszym. Przepraszam za zamieszanie...

• Sad 1
  • Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.