Jump to content

Podsumowanie stycznia 2021

Zobacz co ciekawego działo się na sieci w tym miesiącu!

Kliknij i zobacz

Comiesięczny reset rankingu

Wejdź i odbierz swoją nagrodę!

Sprawdź czy wygrałeś!

Konkurs na serwerze 5on5

Wejdź i sprawdź wymagania!

Kliknij tutaj

Nasi partnerzy:

Sign in to follow this  
galbar

W poszukiwaniu św. Mikołaja

Recommended Posts

Link do profilu Steam: tutaj

Doładowana na portfel kwota [w wPLN]: 10

Tabela zaktualizowana! ~ P1x

• Plus 4

Proszę o zapoznanie się z Aktualizacją z posta #1. Wklejam także tutaj:

Aktualizacja

Pragnę przypomnieć, że w liczy się SUMA doładowań, a nie kwota jednokrotnego doładowania - zatem jeśli ktoś już doładowywał, a został wyprzedzony to wystarczy doładować tyle aby wystarczyło by wyprzedzić osoby wyżej 😉

Dodatkowo dodaję BONUS - spośród wszystkich biorących udział w konkursie z miejsc 2-X (gdzie X to ostatnie miejsce w zestawieniu) rozlosuję skina USP-S | Izolator (Factory New) [wartość skina około 10-12 PLN]

Ustalam także minimalną kwotę doładowania jaką akceptujemy w postach poniżej - 1 wPLN.

• Plus 2

Link do profilu Steam:  Tutaj

Doładowana na portfel kwota [w wPLN]: 30zł

Tabela zaktualizowana! ~galbar

• Plus 1
  • Sad 1
  • Wow 2

Dziękuję wszystkim za udział w zabawie! 🎅

Ostatecznym zwycięzcą zostaje @ 5sbsIm5.pngBryleQ i oprócz rangi Mikołaja, którą dzierżyć będzie do 2 lutego 2021 otrzyma on także skina M4A1-S | Koszmar (Minimal Wear) z nametagiem "Santa @ BatCave.pro"

7JpXH35.jpg

Skin zostanie przekazany po 12 stycznia ze względu na blokadę (aktualnie można zobaczyć go w moim EQ):

pvDZ0Ka.png

W sprawie wywiadu kontaktowałem się ze zwycięzcą, forma zostanie ustalona prywatnie, a po przeprowadzeniu wywiad ten wstawię do odpowiedniego działu na forum! 😉

Spośród osób z miejsc 2-4 rozlosowałem BONUS, pierwszy wynik jaki dostałem przedstawia poniższy screen:

gQZUIfe.png

Zatem @ Mumin odbierze USP-S | Izolator (Factory New) - po skina proszę zgłosić się do mnie na Steam 🙂

Temat zamknięty

• Plus 1
  • Wow 2

Nadszedł oto ten smutny dzień gdy musimy pożegnać naszego Mikołaja. 😞

Ale nie smućcie się, jestem przekonany, że @ 5sbsIm5.pngBryleQ jako Mikołaj znów do nas zawita w następną Gwiazdkę i jeszcze jeden raz pokaże, że nie ma lepszego Mikołaja od niego.

Aktualizacja

• Sad 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.