Jump to content

Podsumowanie lipiec 2021

Zobacz co ciekawego działo się na sieci w tym miesiącu!

Kliknij i zobacz

Unbany dla wszystkich

Druga szansa dla zbanowanych!

Kliknij tutaj

Comiesięczny reset rankingu

Wejdź i odbierz swoją nagrodę!

Sprawdź czy wygrałeś!

Nasi partnerzy:

Sign in to follow this  
Kathan

Wywiad z Atr0x

Recommended Posts

To bardziej krótka pogadanka niż wywiad 😛 no ale zawsze coś, dzięki za temacik! 😉

• Plus 1

Ała, moje oczy. Chcesz pisać wywiady, to popracuj nad estetyką, bo to co tu wkleiłeś, to... No, boli patrzeć. 

Co do samego tematu. Mało treściwy, pytania mam wrażenie niektóre kopiuj wklej z innego wywiadu. Odpowiedzi krótkie, @atroX proooszę, next time się rozpisuj bardziej (nawet ja napisałem więcej, a z polskim nigdy po drodze mi nie było 😅

Masz plusika za starania, ale popraw w ewentualnym następnym wywiadzie to, co napisałem wyżej 😉

• Plus 4

Ogółem to po wklejeniu tekstu, przed edycją polecam usunąć formatowanie żeby tej czarnej otoczki nie było.

Zawsze w takim wywiadzie potrzebne są jakieś pytania specjalnie dostosowane do danej osoby, tutaj np by mogło być coś w stylu "Jak sobie radzisz z hejtem z prawie każdej strony na forum", "Jak podchodzisz po czasie do swojej przeszłości na tej sieci" - wtedy wywiad robi się ciekawszy i jest nadzieja że chociaż na takie pytania się chłop rozpiszę.

No edycja tekstu spoko, grubość liter dopasowana do ilości tekstu haha, tylko te odstępy o wiele za duże.

Oczywiście poza tym bardzo cieszy się nowa aktywność w tym dziale :BloodTrail:

• Plus 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.