Jump to content

Królowie czterech map

Wakacyjny konkurs na BatCave.pro

Walcz o nagrody!

Zmiany na serwerach - co nowego?

Nowy Technik rozruszał prace nad serwerami!

Zobacz co się zmieniło!

Czatboxowe (r)ewolucje

Wiele nowych usprawnień i nowinek na naszym Czatboxie!

Sprawdź i korzystaj!

Zloty Nietoperzy

Cykliczny event - a w nim do wygrania usługi VIP!

Bądź na bieżąco!

Nasi partnerzy:

ICD

Wywiad [4Fun] - Joziu

Recommended Posts

Tak było

Spoko wywiad 

Hmm, spoko wywiadzik tylko że ani razu się nie odniosłeś do słów jozia i to wygląda jak przesłuchanie. Pytania też są raczej jedno zdaniowe i w sumie nie ma żadnych ciekawych, tylko takie "podstawowe" lepiej się trochę przygotować i wymyślić jakieś fajne pytania pod szczególną osobę żeby wywiad z każdą chwilą zaciekawial bardziej do czytania. 

Nie wiem czy to twój 1-wszy wywiad bo wchodzę na forum raz na parę tygodni lecz wygląda to jakbyś dopiero zaczynał więc może być tylko lepiej lub gorzej (tylko nie trzymaj się tych samych pytań)

Fajny, wywiadzik, jest to twój pierwszy więc nie będę cię tak krytycznie oceniał ;)Zacznijmy od kolejności pytań, ja najpierw spytałbym o to, kim jest w życie, jak się nazywa, co lubi robić, wiek itd. potem dopiero pytałbym o forum czy inne wirtualne rzeczy, ponieważ u ciebie to wygląda mniej więcej tak:

- No cześć
- hejka
- w co lubisz grać? i co u nas robisz?
-blebeleble
(10 pytań później)...
- A powiedz mi, jak ty w ogóle masz na imię? XD

Zrób to na odwrót i będzie ładnie, abstrahując do samych pytań, pokaż pazura, ponieważ pytania są... po prostu słabe, daj coś od siebie, zaciekaw czytającego np.
U ciebie: "Grasz w jakieś gry poza CS:GO?"
Jak ja to widzę: "Jesteś ciekawą osobą, zapewne tak ciekawa osoba również lubi grać w jakieś fajne gry, odpowiedz, w co tam się zagrywasz po szkole?"
Trzeba zaciekawić osobę, która czyta, nie mam na myśli faworyzacji osoby, z którą gadasz, a ciekawiej skonstruowane pytania :) Ta miniaturka wywiadów zaczyna się przejadać powoli xD ale to nic złego :)

Długość  samego wywiadu, też nie jest powalająca, skrótem mówiąc, jak na początek nie jest źle, ale widać, że masz potencjał, doskonal się w tym, co robisz, a potem już z górki, Powodzenia :D

• Plus 3

W dniu 14.11.2018 o 16:32, ICD napisał:

boję się, że złamie sobie piszczel.

Szanuję XD

@3majsie1995 mi się wydaje, że lepiej jest robić najpierw pytania o wirtualnym świecie, bo z tego jesteśmy znani, a dopiero potem z rzeczywistego

@joziu- Zgodzę się tylko w połowię, na początku jednak powinno być podstawowe zapoznanie, z naszą "gwiazdą" czyli, imię i zainteresowania, to w moim mniemaniu podstawa :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.