Jump to content

Podsumowanie grudnia

Zobacz co ciekawego działo się w ubiegłym miesiącu

Kliknij i sprawdź!

Nowy Serwer - DeathMatch

Kolejny tryb na naszej sieci

Kopiuj IP i wbijaj!

Winter BatCup 5vs5

Najbardziej wyczekiwany turniej na naszej sieci wystartował!

Wszystkie informacje na jego temat tutaj

Nasi partnerzy:

Sign in to follow this  
JustNikoś

Konkurs by Nikoś

Recommended Posts

Siemanko. Jak pisałem w moim rezygnacyjnym poście komputer umarł mi kompletnie i na amen. Jednakże Stefan jr. objawia się wcześniej niż zapowiadałem i chciałem zorganizować konkurs z tej okazji. Ładnie poproszę właściciela sieci jak i również opiekuna 1v1 o pomoc w zrealizowaniu pomysłu, ponieważ chciałbym właśnie taki aimowy konkurs zorganizować dla tyłu osób, ile pomieści serwer ?. Jako, że to 1v1 to łatwo się domyśleć na czym to polega, a mianowicie na zawodach 1v1, gdzie są ustalone drabinki i można wygrać nagrody za 3 najwyższe miejsca. Nagrody fundowane są przez firmę Just.Nikoś S.A. Chcielibyście takiego konkursu? 

• Plus 4

Fajna inicjatywa Nikoś ?

• Plus 1

Czyli po prostu chcesz zorganizować turniej 1vs1 @JustNikoś, tak?

Potrzebujesz jak mniemam serwera bądź kilku z małą ilością slotów. Jakie mapki? Jaka drabinka? Jaki system rozgrywek? Regulamin?

Więcej detali potrzebujemy, bo rozumiem że organizacją chcesz zająć się Ty? Czy ktoś Ci ma pomóc?

• Plus 1

Przydałby mi się ktoś ogarnięty do regulaminu, bo nie jestem pewien, jak się do takiego zabrać. Mapki ze skrzydłowego. Drabinki będą losowane z postów, które objawią się pod ostatecznym postem organizacyjnym #random.org  . 

Rozgrywki byłyby do 3 zwycięstw, żeby lucky shoty nie wygrywały gry. Ktoś obeznany z pluginami, żeby nie shuflowało ludzi i trzymało się to drabinek. Serwer wywala ludzi po 3 rundach po czym wchodzą już tylko następni zawodnicy. Dalej nie jestem aż taki pewien i tu potrzebowałbym drobnej porady @galbar

1vs1 na mapkach Wingmana?

• Plus 1

@JustNikoś masz już jakiś pomysł? Czy jednak nie wypali?

W sumie wszystko na co wpadłem, napisałem wyżej. Nigdy takowego konkursu nie organizowałem, i maćupinkę zapomniałem o tym poście. Mapki chyba raczej z arenek aniżeli z wingmana, bo tamte są za duże. Dalej nie wiem co miałbym tu kombinować 😞 @Shadov @galbar

Edited by JustNikoś

Mapy by trzeba było wziąć najpopularniejsze z Arenek, mam parę w głowie ale pozapominałem nazw więc to może @Inny coś zaproponuje hehe.

Skoro bez wpisowego (chyba) to chętnych będzie troszkę sporo więc wprowadziłbym wymagania co do ilości postów, godzin na forum etc.

na https://challonge.com/pl/dashboard.html zrobiłbym drabinkę wygranych i przegranych (tu się daje drugie życie osobom które przegrają pierwszy mecz) natomiast to zajmie więcej czasu więc to twoja decyzja czy po prostu nie będziesz wolał zwykłej drabinki bo1 która później stanie się bo3. Osobiście bo1 proponowałbym grać tylko kałaszkami nasmarowanymi przez galbara a potem może od ćwierćfinałów wprowadzić bo3 gdzie będzie jedna mapa na ak, pistole i np awp. Skoro już tak się rozpisałem to wypada pomóc więc @JustNikoś decyduj się szybko, bo mi się wyjazd szykuje.

Wystarczy tylko napisać regulamin, @squall może masz jakąś kopię swoich starych regulaminów? Ruszyć z zapisami, kupić, skonfigurować serwer a potem to już kwestię dogadania się z terminami meczów.

• Plus 1

W takim razie ja proponuje 5 sprawdzonych map które od dawna są na arenie. Może Ci się któraś spodoba i wybierzesz.

Nazwa mapy: am_breakout_batcavepro

Screen:  LINK

Nazwa mapy: am_dust2014_batcavepro

Screen: LINK

Nazwa mapy: am_map1v1_batcavepro

Nazwa mapy: am_must2014_batcavepro

Nazwa mapy: am_redline_batcavepro

• Plus 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.