joziu

Wywiad [4Fun] - poniacz

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przychodze do was z nową seria Wywiadów 4FUN, po wbiciu 10 reputacji pojawi się nowy wywiad.

3Ab5dia.png

Siema poniacz, zrobie z tobą wywiad, co ty na to?
Siemka, ja na to jak na lato, czyli się zgadzam, właśnie sobie jem ryż.

Co cie zacheciło zeby grac na batcavie?
Ogólnie to upadek SD, ale o tym nie wspominajmy, bo nie można. Teorytycznie lubie sobie popykać w CS:GO, i kiedy usłyszałem o Batcavie, wbiłem na arenki i zacząłem tam grać, byłem na nich nawet adminem, ale odwaliłem maniane i zostałem zdegradowany.

Co się takiego stało, że postanowiłeś odwalić "maniane"?
Namowa złego kolegi, który już został zbanowany no ale wiadomo, że ci którzy zachowują się źle w internecie na pewno sa tacy w realnym życiu, ale cóż konsekfencje zostaną na całe życie..

O jakich konsekfencjach mowa?
Zesłanie do Askabanu, plama na honorze i rodzinie, utrata admina oraz najprawdopodobniej w najbliższym czasie pocałunek dementora.

Askaban? A cóż to za miejsce? Co się w nim takiego znajduje?
Jest to więzienie o zaostrzonym rygorze dla nastoletnich zwyrolów

No to Ci współczuje, mam nadzieje, że więcej maniany nie odwalisz. Co robisz w czasie wolnym poza pobytem w askabanie?
Biegam z latawcem po łące, czasem zdarzy mi się zjeść ryż, ale oprócz tego to nic ciekawego, jestem na ogół leniwym chłopakiem.

A poza bieganiem po łące, masz jakieś hobby? Lubisz w coś grać?
Hobby akurat nie mam, aczkolwiek lubie sobie pograć z Nyukem w League of Legends w którym mainuje Yasuo

Od jak jakiego czasu grasz w League of Legends?
Moja historia z tą grą zaczęła się dosyć dawno, bo gram w nią od 8 sezonu.

Co odróżnia tą grę od CS:GO według Ciebie?
Według mnie jest mniej TryHardów, czyli osób, które zrobią wszystko żeby wygrać. Podoba mi się jeszcze to, że nikt mnie nie wyrzuci z gry za to, że mam staty 0/15. Na dodatek RIOT dba o swoich graczy, czego nie można powiedzieć o VALVE, gdyz co mecz znajdzie się jakiś typek co albo smurfuje, albo obracając się we wszystkie strony strzela "farciarsko" głowe.

Przejdźmy teraz do twojego życia prywatnego, które napewno wszystkich interesuje. Jak masz na imie, ile wazysz, ile masz centymetrów wzrostu i gdzie mieszkasz?
Mam na imię Przemek, dla znajomych Przemuś. Ważę 55 kilo i mam 170cm wzrostu, na dzielni każdy mnie szanuje, bo mam w łapie 34cm. Mam 18 lat i mieszkam w domu jednorodzinnym w województwie Lubelskim niedaleko Ukrainy.

Ty to jesteś chudy byk, wspomniałeś o tym, że mieszkasz niedaleko Ukrainy. Byłeś tam kiedyś? 
Tak, byłem na Ukrainie kilkadziesiąt razy po wyroby tytoniowe i inne zakazane trunki.
 Tyle o tobie chcieliśmy się dowiedzieć, chcesz coś jeszcze dodać?
W sumie to nic, oprócz tego, że dziękuje za przeprowadzenie wywiada ze mną.

Edytowane przez joziu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość poniacz

Uśmiałem się po pachy przy robieniu tego wywiada 😂😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Typical Yasuo main"

Nie graj tą postacią, nie psuj innym gry :c.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Joziu widzę ,że już moje pomysły wdrażasz w życie ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, joziu napisał:

@hubix Dodałem tylko 4fun, żeby wywiad nie był nudny

Na pewno gdybyś nie dodał tego 4fun wywiad byłby bardzo nudny i nieśmieszny. :classic_dry:

Wywiadzik ciekawy, grafika ładna ino czytać i się śmiać.  :classic_ohmy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Martino pomysł hubixa był taki, żeby robić wywiady z osobami z rangą użytkownik, a nie wiekszą, ja dodałem tylko pytania for fun, zeby wywiad poprostu nie byl nudny jak 70% wywiadów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta, a kto Cie namówił to gry w lola nie napisał... nawet nie pozdrowił :c

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość poniacz
W dniu 19.09.2018 o 18:52, Hivey napisał:

Ta, a kto Cie namówił to gry w lola nie napisał... nawet nie pozdrowił :c

Namówił a potem nie chciał grać :< pf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.