Jump to content

Podsumowanie lipiec 2021

Zobacz co ciekawego działo się na sieci w tym miesiącu!

Kliknij i zobacz

Konkurs na serwerze MultiArena

Wejdź i sprawdź wymagania!

Kliknij tutaj

Comiesięczny reset rankingu

Wejdź i odbierz swoją nagrodę!

Sprawdź czy wygrałeś!

Nasi partnerzy:

Sign in to follow this  
yoPoniacz

NatsUme base ale taka dla koxów - Poradnik

Recommended Posts

Siemańsko ziomy w tym poradniczkU chciałbym wam przedstawić natsUme base, ale takom dla koxów, bo z minUsiskiem ?

Aby zbudować *podstawę* do natsUme base trzeba pierwsze zgarnąć dwie ścianki (albo boxy jak kto woli)
ustawiając jedną na dole a drugą na górze
tak, aby były na zero następnie robimy z tego minusa, a mianowicie górną ścianę przesuwamy lekko w dół tak, aby
przy wchodzeniu między górną a dolną częścią nas lekko ''bugowało'' Kolejną rzeczą będzie ustawienie sobie
pixela, a także mrygawę (przez którą nie da się przejść), czyli biorąc klocek ustawiamy go do dolnej części i po prostu ustalamy jego wielkość.
Potem dajemy go jak najniżej, aby zrobiła się z tego mrygawa. Teraz gdy już mamy samą natsUme base bierzemy kolejne
klocki i robimy do niej wejście w postaci kolejnego minusa. Jak zbudować minusa opisałem już wyżej tylko na podstawie górnych
części, jeżeli jednak ktoś potrzebuje *fachowego* wytłumaczenia jak się buduje minusika to odsyłam do filmu Recorda, który nagrał o tym osobny filmik, gdzie wszystko bardzo ładnie opisał LINK 

Teraz powiedzmy jak się do takiej kampy wchodzi. Na sam początek musimy przejść minusa, aby go przejść najpierw
ustawiamy się przy bardziej wysuniętej ścianie i przechodzimy ją jak pixela, ale jak mówiłem Record nagrał o tym poradnik
i tam dowiecie się lepiej jak to robić. Teraz gdy przejdziemy minusa musimy przejść pixel i mrygawę i
są na to dwa sposoby, oba polegają na prostowaniu celownika. Pierwszy sposób to getpos, ale osobiście nie polecam
go używać, bo jest on TEORETYCZNIE zabroniony na serwerze ja użyłem go dla poradnika tak, aby był bardziej zrozumiały (pls
świnty nie banuj) jak się wchodzi na getposa także wyjaśniał już sam natsUme i tutaj też podsyłam do jego poradnika LINK
Ustawienie celownika na 0 bez getposa też jest możliwe i nie wymaga wielkich umiejętności... Najprostrzym sposobem
jest chyba *manewrowanie* celownikiem w lewo i prawo do czasu aż zwyczajnie do tej bazy nie wejdziemy. Jeszcze jak się
respimy to nasz celownik automatycznie ustawie się już na zero, więc tutaj też można próbować i na czuja pewnie się wejdzie.
Teraz jak ustawimy celownik na 0 to cofając się przechodzimy nasze pixelisko.

FILMIK Z BUDOWY

https://www.youtube.com/watch?v=0VGIwPOLLcg&feature=youtu.be

Edited by yoPoniacz
  • Plus 1
  • Haha 2

W jaki sposób ma nas bugować?

Czym jest pixel i mrygawa?

Jak przejść minusa bo obejrzałem u r3corda i nic?

Kto to natsume?

Jak używac getposa?

Czym jest celownik na 0?

XD

• Sad 1
  • Wut? 1
  • Haha 1

§1.2. Zakazane jest używanie komend ułatwiających rozgrywkę (np. getpos).

Twój poradniczek "zachęca" do łamania regulaminu, mimo że piszesz 

11 godzin temu, yoPoniacz napisał:

osobiście nie polecam
go używać, bo jest on TEORETYCZNIE zabroniony na serwerze ja użyłem go dla poradnika tak, aby był bardziej zrozumiały

to wiadomo, że getpos ułatwia rozgrywke i ta komenda jest zabroniona :/

50 minut temu, Benign Boy napisał:

§1.2. Zakazane jest używanie komend ułatwiających rozgrywkę (np. getpos).

Twój poradniczek "zachęca" do łamania regulaminu, mimo że piszesz 

12 godzin temu, yoPoniacz napisał:

osobiście nie polecam
go używać, bo jest on TEORETYCZNIE zabroniony na serwerze ja użyłem go dla poradnika tak, aby był bardziej zrozumiały

to wiadomo, że getpos ułatwia rozgrywke i ta komenda jest zabroniona ?

Punkt w regulaminie został dodany po opublikowaniu poradnika, a jak wiemy prawo nie działa wstecz, więc żadnych konsekwencji autor tego poradnika nie otrzyma. Temat zostawiam otwarty, bo ktoś może się jeszcze wypowie na temat tej bazy, a sam autor napisał:

12 godzin temu, yoPoniacz napisał:

Ustawienie celownika na 0 bez getposa też jest możliwe i nie wymaga wielkich umiejętności... Najprostrzym sposobem
jest chyba *manewrowanie* celownikiem w lewo i prawo do czasu aż zwyczajnie do tej bazy nie wejdziemy.

• Plus 3

5 godzin temu, szarnyk napisał:

W jaki sposób ma nas bugować?

Czym jest pixel i mrygawa?

Jak przejść minusa bo obejrzałem u r3corda i nic?

Kto to natsume?

Jak używac getposa?

Czym jest celownik na 0?

XD

Część z twoich uwag opisałem, ale to nie poradnik dotyczący tych ''zagadnień'' więc...

• Sad 1
  • Wut? 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.