Jump to content

128TR na serwerze Only DD2

Czujesz różnicę?

Nowy Opiekun, Nowy TickRate

Grafika Otoczenia Profilu

Jeszcze więcej możliwości!

Zobacz jak jeszcze bardziej spersonalizować swój profil na forum

Usunięcie Składek Adminów

Gamechanger?

Wejdź i sprawdź jak będzie to działać teraz

Zloty Nietoperzy

Nowy, cotygodniowy event - w każdą sobotę VIPy do wygrania!

Dowiedz się więcej

Nasi partnerzy:

Sign in to follow this  
galbar

Fotograficzny konkurs świąteczny

Recommended Posts

Cześć! 🦇

Zbliża się okres świąteczny, a klimat sprzyja pięknej scenerii - choinki, dekoracje, świąteczne sweterki i masa innych rzeczy! 😉 To wyśmienita okazja do tego, by gdzieś pomiędzy tym wszystkim umieścić także naszą społeczność BatCave.pro 🦇

Dlatego też przychodzę do Was z konkursem, w którym sam udział zagwarantuje pewne benefity, ale o tym zaraz. Na czym właściwie polega konkurs? Chodzi o wstawienie swojego świątecznego zdjęcia (np.: przy choince, przy dekoracjach świątecznych, w świątecznych ciuchach, czy przebranym za Mikołaja) na którym będzie w jakiś sposób zaznaczona także sieć BatCave.pro - czy to poprzez wydrukowane na czarnej kartce logo, czy to przez narysowane logo, czy to przez napisanie nazwy strony na kartce, czy to wreszcie może przez ekran telefonu (na którym będzie otwarta nasza strona) skierowany w stronę aparatu, a może przez komputer który robi za mistrza drugiego planu a na którym otwarte jest nasze forum? 😄 Dajcie upust wodzy fantazji i zaskoczcie nas! Zwycięży fotografia, która do 26/12/2019 23:59 otrzyma najwięcej "plusików".

Nagrody:

1 Miejsce - Kod do sklepu o wartości 25 zł

2 Miejsce - Kod do sklepu o wartości 15 zł

3 Miejsce - Kod do sklepu o wartości 7 zł

Mówiłem także o gwarantowanych benefitach - każdy uczestnik po wstawieniu swojej świątecznej fotografii otrzyma tymczasowo rangę specjalną 5sbsIm5.pngMikołaj lub Qj1P9Dl.png Śnieżynka (w zależności od płci). Ranga będzie widniała na koncie takiej osoby do 06/01/2020 23:59. Ranga ta nie daje żadnych dodatkowych przywilejów poza samym wyglądem i kolorkiem 😉

Zachęcam do udziału w konkursie! 🧐

• Plus 4

@Puchaczek Panie Mikołajowe i choinka 😄 młoda ta babcia Twoja, ale podobna trochę 😛

Docelowo chodziło mi bardziej o zaznaczenie BatCave.pro przy samym robieniu zdjęcia, bo tutaj dodałaś to już potem jako logo na fotografię. Miałem na myśli bardziej by razem z Tobą na fotografii ten BatCave jakoś zaistniał, a nie już jako dodany potem ręcznie 😛 Oczywiście masz szansę zastosować się do tych uwag i dodać jeszcze jakieś zdjęcie 😇

Plusik na zachętę do wstawienia kolejnego świątecznego zdjęcia i na kolejnym zdjęciu pokaż buźkę całą a nie tylko połowę 🧐😏

Siemanko, to ja chilloucik przy kompie

EbneYVr.jpg

jUPu6dM.jpg

• Plus 3
  • Sad 1
  • Haha 4

Udział wzięły raptem dwie osoby, ale lepszy rydz niż nic 😄 rangi unikatowe już macie i pozostaniecie w ich posiadaniu do (około) 07/01/2019 tak jak napisane w poście #1 😉

W plusach mamy, remis, ale reakcji ogółem więcej otrzymał @JustNikoś, a jego zdjęcia też bardziej były tym co oryginalnie miałem w zamyśle (zaakcentowana sieć), w związku z czym miejsce pierwsze i kod na 25zł wędruje do niego, natomiast kod na 15zł do @Puchaczek. Kody zostaną za chwilę wysłane na PW do Was i będzie można je aktywować na Sklepie, gdzie automatycznie dodane Wam zostaną wtedy środki 😎

Dzięki za udział i gratuluję wygranych!

Temat zamknięty

Aktualizacja

Rangi dla uczestników konkursu zostały już usunięte, zgodnie z zapowiedzią w poście #1 😉

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.