Jump to content

"Trzeba anulować, bo przegramy"

Skandaliczna dyskwalifikacja BatCave.pro, czyli w oparach absurdu...

Dowiedz się więcej

Logowanie na forum poprzez Steam!

A także Czatboxowe statystyki!

Sprawdź kolejne nowości

BatCave.pro - nowe oblicze!

Nowy szablon forum i nowy serwer głosowy!

Czytaj więcej

Nasi partnerzy:

Sign in to follow this  
galbar

"Trzeba anulować, bo przegramy" (+18)

Recommended Posts

XXI wiek, gdzie próbowali pokazać Ameryczkę na siłę. Chłopy myśleli po prostu, że zrobią drugiego ESL'a. Osoby niekompetentne, nie mające o tym zielonego pojęcia. Najśmieszniejsza sytuacja była z dogrywką, gdzie ludzie nie mieli nawet configu do tego przygotowanego xD 
Nie wspomniałeś o śmiesznych mutach na streamie za stwierdzenie prawdy xD 

cAAViQZ.png

• Plus 1
  • Wut? 1
  • Haha 1

Mmm zatwierdzenie przez moderację ciekawe czy będę mieć zaszczyt aby dodać tą odpowiedź xD.... Powiem ci tak @galbar nawet nie czytam tej ściany płaczu którą pisałeś pewnie całą noc ale powiem ci jedno bo widzę że trochę za trudne dla ciebie jest pojęcie kilku spraw. Jedyne dlaczego soplica dostała WO to przez twoje żałosne zachowanie :> zostałeś zaproszony na TS aby obgadać gdzie był problem nikt nawet nie miał szansy powiedzieć ci co i jak bo ty (bardzo dorosły człowiek) zacząłeś wszystkich wyzywać i wyszedłeś z tsa xD ... Szczerze w tamtym momencie chyba nawet twoje chłopaki jebli śmiechem z twojej głupoty, gdybyś jak człowiek przyszedł powiedział dobry wieczór o co chodzi wysłuchał wszystkiego jak twoje chłopaki którzy ewidentnie mają więcej szacunku niż właściciel sieci (co też śmieszy wszystkie inne sieci) to nadal byście byli w turnieju ale skoro masz albo tylko się zachowujesz jak 14 letni gowniarz i nie potrafisz się okazać żadnego szacunku co pokazałeś też publicznie na twitchu gdzie osobiście dałem ci timeouta też za wyzywanie i to nie raz, to nie widzie sensu ani nie chce takich ludzi u siebie :) siedź w tej swojej jaskini batmanie i przemyśl sobie to co napisałem bo wydaje mi się że twoje chłopaki po rozmowie (jak dorośli ludzie) wczoraj na ts mogą mieć trochę żal do Ciebie że zjebałeś im szansę na finały i tak jak im wczoraj powiedziałem szkoda mi ich bo zagrali ładny mecz a teraz płacą za twoją głupotę :) 

Ps. Rozmowę od A do Z też mam ale nie jestem na poziomie dna żeby ją publicznie udostępniać napisałem tu co chciałem i z tego co słyszałem to właściciele innych sieci i tak już mają fajną opinię na twój temat więc nie widzę sensu.

Pozdrawiam.

• Plus 3
  • Wut? 1
  • Haha 3

8 godzin temu, DizZy napisał:

Mmm zatwierdzenie przez moderację ciekawe czy będę mieć zaszczyt aby dodać tą odpowiedź xD....

A czemu miałoby nie być? To nie Słoneczny, tutaj nie usuwamy czyichś treści, nie cenzurujemy, tutaj panuje wolność. A samo zatwierdzanie przez moderacje dla nowych użytkowników to narzędzie ochrony przez uciążliwymi kontami (spam/reklamy etc.).

Powiem ci tak @galbar nawet nie czytam tej ściany płaczu którą pisałeś pewnie całą noc ale powiem ci jedno bo widzę że trochę za trudne dla ciebie jest pojęcie kilku spraw.

Tym co napisałeś wyżej tak naprawdę dyskredytujesz się w oczach każdego bardziej rozgarniętego czytelnika. "Nie chce mi się czytać, ale Ci odpowiem". Winszuję logiki, choć bardziej powinienem stwierdzić, że w tym przypadku jak na takiego imbecyla jak Ty przystało to zwyczajnie nic nowego.

Jedyne dlaczego soplica dostała WO to przez twoje żałosne zachowanie 😆 zostałeś zaproszony na TS aby obgadać gdzie był problem nikt nawet nie miał szansy powiedzieć ci co i jak bo ty (bardzo dorosły człowiek) zacząłeś wszystkich wyzywać i wyszedłeś z tsa xD ...

Tłumacz sobie tak jak Ci wygodnie. Zostałem zaproszony na TSa, bo Ty i reszta nieudaczników, znanych też pod nazwą "Organizatorzy", są zwyczajnie bandą kretynów, którzy nie potrafią ogarniać elementarnych rzeczy. Bierzecie się za coś co Was przerasta i kompromitujecie się na każdym możliwym kroku. Myślisz, że masz prawo zajmować mój czas, żebym ja Ci baranie tłumaczył co i jak, bo nie potrafisz do tego dojść razem ze swoim kumplem? Wyjaśniłem Wam, że zawracacie mi dupę pierdołami i kazałem rozgarnąć to samemu i przyjść jak będziecie mieli konkrety. Regulaminu brak, rozgarnięcia zero. Dno. Nie rozumiem w ogóle po jakiego Grzyba (hehe) piszesz do mnie żebym to ja tam przychodził coś wyjaśniać, skoro nie gram w turnieju, a kapitanem i przedstawicielem drużyny do takich spraw jest @Pietrek, no ale to zwyczajnie kolejna rzecz do kolekcji tych których nie potraficie zrobić prawidłowo.

Szczerze w tamtym momencie chyba nawet twoje chłopaki jebli śmiechem z twojej głupoty, gdybyś jak człowiek przyszedł powiedział dobry wieczór o co chodzi wysłuchał wszystkiego jak twoje chłopaki którzy ewidentnie mają więcej szacunku niż właściciel sieci (co też śmieszy wszystkie inne sieci) to nadal byście byli w turnieju ale skoro masz albo tylko się zachowujesz jak 14 letni gowniarz i nie potrafisz się okazać żadnego szacunku co pokazałeś też publicznie na twitchu gdzie osobiście dałem ci timeouta też za wyzywanie i to nie raz, to nie widzie sensu ani nie chce takich ludzi u siebie 🙂

I co myślisz, że się rozpłacze bo Ty mnie pajacu "nie chcesz u siebie"? Albo dlatego, że mnie gagujesz na czacie za byle gówno 😄 Przecież jest nagranie to można dokładnie zobaczyć za co to dostawałem. Przyszedłem jak człowiek i po tym co tam usłyszałem, to nie wiem czy chciałbym ubić z Tobą muchę w kiblu. Reakcja mogła być tylko jedna. Mam bardzo niską tolerancję na głupotę, a tam się ona przelewała. Ty mi jeszcze kurwa będziesz mówił że moja chłopaki jebli smiechem z mojej głupoty? 😄 Ty mi będziesz mówił z czego oni jebli śmiechem? Hahaha...

Nie będę szanował ludzi, którzy na ten szacunek nie zasługują. Ty nie szanujesz śmieciu żadnego uczestnika tego turnieju, bo gdybyś szanował to zachowałbyś choć odrobinę profesjonalizmu. Niestety próżno spodziewać się doświadczenia tego u Was.

A to czy śmieszy to też inne sieci? Mam w to tak samo wyjebane, nie szukam w Internecie kolegów tak jak Ty czy Tobie podobni nieudacznicy, niemający takowych w życiu rzeczywistym. Dowartościuj się, że ktoś tam niby Ci przyklaskuje, spójrz w lustro, zwal konia. Jesteś najlepszy 😉

siedź w tej swojej jaskini batmanie i przemyśl sobie to co napisałem bo wydaje mi się że twoje chłopaki po rozmowie (jak dorośli ludzie) wczoraj na ts mogą mieć trochę żal do Ciebie że zjebałeś im szansę na finały i tak jak im wczoraj powiedziałem szkoda mi ich bo zagrali ładny mecz a teraz płacą za twoją głupotę 🙂

Masz kurwiu tupet, żeby obracać kota ogonem w ten sposób. Poucz się trochę o czymś takim jak związek przyczynowo-skutkowy, dam Ci darmową lekcję na przykładzie tej sytuacji - gdybyś profesjonalnie prowadził turniej to nie byłoby konieczności zapraszania mnie na Twojego TS'a, a co za tym idzie nie byłoby żadnej sytuacji. Powodem jest brak jakichkolwiek kompetencji ze strony organizatorów turnieju, który uwidacznia się z resztą nie pierwszy raz w czasie jego trwania 😉

Będę sobie siedział w tej jaskini i będę się z Was głupie chuje śmiał  😄 

Ps. Rozmowę od A do Z też mam ale nie jestem na poziomie dna żeby ją publicznie udostępniać napisałem tu co chciałem i z tego co słyszałem to właściciele innych sieci i tak już mają fajną opinię na twój temat więc nie widzę sensu.

Jaką rozmowę? Tą z TS'a? Ależ udostępniaj śmiało. Ja nie mam nic do ukrycia. No to wypierdalaj się tam brandzlować z tymi "właścicielami". W głębokim poważaniu mam ich opinię, a Twoje pierdolenie tym bardziej, zerze.

• Plus 4

Cytat

Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju", wy podobnie bohatersko rozwiązaliście wczoraj problem z BatCave.pro, którzy chyba powoli wyrastali na faworyta turnieju

@squall bardzo mądre słowa powiedziane.

Wszystkie demka były dostępne z każdego meczu, wczoraj nasza drużyna grała z CS4FRAGS nagle powiedziano nam że demka są zepsute i tylko z naszego meczu demka trwały po 4 minuty nagle xD.  Gdzie nasz kochany "Kamilek" liczył 4 blokady VAC na koncie + ban na sieci , został odbanowany i grał na turnieju... Mocne to było. Mogliśmy dostać normalnie demka ale dizzy mówi nie bo pewnie chłopaczyna jechał na Cheat'ach.  Jakieś sprawdzanie gracza było , serdecznie mam w piździe typa co go sprawdzał pewnie G2 + only mirage + wh od cshacked i jazda z sprawdzaniem , pod takie turnieje powinna być osoba z BL zatrudniona i chciałem to demo tam wysłać ale nie dostałem i nie dostane.

Było wiele błędów z ich stron, może  chociażby ten że 1 mecz nie był streamowany xDDDD 

Że w 2 kolejce sami termin ustalaliśmy, no kurwa szczyt przedszkola.

Pozdrawiam

• Plus 3

5 minut temu, EZZ MALLOY napisał:

@squall bardzo mądre słowa powiedziane.

Wszystkie demka były dostępne z każdego meczu, wczoraj nasza drużyna grała z CS4FRAGS nagle powiedziano nam że demka są zepsute i tylko z naszego meczu demka trwały po 4 minuty nagle xD.  Gdzie nasz kochany "Kamilek" liczył 4 blokady VAC na koncie + ban na sieci , został odbanowany i grał na turnieju... Mocne to było. Mogliśmy dostać normalnie demka ale dizzy mówi nie bo pewnie chłopaczyna jechał na Cheat'ach.  Jakieś sprawdzanie gracza było , serdecznie mam w piździe typa co go sprawdzał pewnie G2 + only mirage + wh od cshacked i jazda z sprawdzaniem , pod takie turnieje powinna być osoba z BL zatrudniona i chciałem to demo tam wysłać ale nie dostałem i nie dostane.

Było wiele błędów z ich stron, może  chociażby ten że 1 mecz nie był streamowany xDDDD 

Że w 2 kolejce sami termin ustalaliśmy, no kurwa szczyt przedszkola.

Pozdrawiam

To co powiedziałem - brak poczucia jakiejkolwiek winy, odpowiedzialności ze strony organizatorów. Najłatwiej umyć ręce, pójść po najmniejszej linii oporu, czyli nas zdyskwalifikować, a Wam nie dać demek, abyście temat przemilczeli, bo nie macie żadnych dowodów i nic im nie udowodnicie, a tak powstałaby kolejna gównoburza i okazałoby sie jednak (wbrew tezie organizatorów), że jednak NIE TYLKO z nami są problemy.

Edited by squall
  • Plus 4

Teraz, squall napisał:

To co powiedziałem - brak poczucia jakiejkolwiek winy, odpowiedzialności ze strony organizatorów. Najłatwiej umyć ręce, pójść po najmniejszej linii oporu, czyli nas zdyskwalifikować, a Wam nie dać demek, abyście temat przemilczeli, bo nie macie żadnych dowodów i nic im nie udowodnicie, a tak powstałaby kolejna gównoburza i okazałoby sie jednak (wbrew opinii organizatorów), że jednak NIE TYLKO z nami są problemy.

Faworyzycja i jazda xD TYLE OD MNIEE

• Plus 4

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.