Gość poniacz

Jak zwiększyć level konta Steam?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość poniacz

Witam jako iż dostałem kilka warnów które zmotywowały mnie do napisania kilku poradników przedstawiam wam pierwszy poradnik a mianowicie poradnik dotyczący LEVELI STEAM. Jako iż (gdzieś tam kiedyś tam) robiłem taki poradnik to postaram się go odświeżyć i polepszyć. 

1. KORZYŚCI Z LEVELU

Na sam początek zastanówmy się po co jest duży level na steam?  Najczęściej duży level na steam mają osoby które się wymieniają albo zwyczajnie sprzedają różne rzeczy z gier. Pytanie po co jest nam duży level gdy się wymieniamy lub handlujemy różnymi itemkami? Najważniejszym powodem jest ZAUFANIE a mianowicie gdy osoba która ma duży level na steam np. 40 jest postrzegana za taką której można zaufać.  Im większy level = większy wkład pieniężny = zaufanie. Wiadomo nie jest to główny czynnik przez który ufamy danej osobie ale jest to bardzo ważne ponieważ pierwsze wrażenie jest NAJWAŻNIEJSZE. Jest jeszcze druga korzyść posiadania coraz to większego levelu na steam a mianowicie powiększenie ilości dodawania znajomych, zniżki na różne gry oraz większa szansa na dostanie losowej paczki kart. 

sbiqtUm.png

2. ODZNAKI

Aby zdobyć jakikolwiek level na steam musimy posiadać odznaki z gier które dają nam PD. PD jest to exp który otrzymujemy za zdobycie jakiejkolwiek odznaki. Aby zobaczyć nasze PD wchodzimy w Steam następnie klikamy na nasz poziom i tam ukaże się nam nasze PD.

5skhTRf.png

3. DARMOWE ODZNAKI

Dobra to teraz powiem wam coś o odznakach które możemy zdobyć w różny sposób.. pierwszy i najłatwiejszy sposób bez żadnego wkładu pieniężnego który da nam PD to 'egzystencja' a chodzi mi o to że pierwsza darmowa odznaka znajdująca się pod nazwą 'Lata służby' znajdzie się po roku czasu na naszym profilu od założenia konta na platformie. Co roku ta odznaka wbija na wyższy poziom i co roku dostajemy za nią darmowe 50 PD. Jest także druga znana i łatwa do zdobycia darmowa odznaka a jest nią 'Lider społeczności' tę odznakę zdobywamy po tym jak wykonamy różne zadania na steam np. ''dodaj kogoś do znajomych''.

DKqANpH.png   xrQjj5V.png

4. WKŁAD PIENIĘŻNY 

Są też sposoby które wymagają niestety wkładu pieniężnego. Na rynku steam widnieją takie produkty jak 'karty kolekcjonerskie' dzięki którym jesteśmy w stanie wytworzyć odznakę. Jest parę możliwości aby zdobyć takie karty. Perwszy sposób jest to zwykłe kupno na rynku. Drugi sposób są to BOTY.. może o botach nie będę mówił bo po wprowadzeniu polskiej waluty na steam jest to zwyczajnie nie opłacalne. Kupno kart kolekcjonerskich jest opłacalne ponieważ są one stosunkowo tanie np. 9 groszy za 1 kartę. 

JSTEpGm.png

5. GRANIE W GIERY 

Graniem w gry także jesteśmy w stanie zdobyć kilka kart. Po spędzeniu określonego czasu w danej grze dropi nam losowa karta właśnie z danej gry w którą pykamy. 

jQbDJO9.png

Ostatnim znanym mi sposobem są EVENTY które organizuje platforma. Co jakiś czas Steam organizuje w pewnym sensie Event w którym mamy możliwość zgarnąć kilka darmowych kart. Mamy możliwość zdobycia ich w różny sposób np. Podczas głosowania na grę albo ich odkrywanie. Kolejka odkryć daje nam możliwość odkryć 3 karty co 24h. Aby odkryć takie 3 karty musimy najpierw wejść w 'Sklep' potem 'twoja kolejka' następnie 'kliknij tuta..' na koniec klikamy 'przejdź dalej' do momentu aż kolejka nam się skończy. 

jdJR3tj.png

qYBZHWk.png

By7qoZP.jpg

Dobra to na tyle. Jeżeli chodzi o sam poradnik to nie jestem pewny czy jest tam cokolwiek wartościowe.. ale jest 3 w nocy i ledwo widzę na oczy i słyszę podwójnie aAAAa (no i masa błędów każdego stopnia).... Poradnika nie kopiowałem w żaden sposób JEDYNIE szukałem rzeczy których wcześniej nie wykorzystałem. Dobra rano jeszcze to przeczytam 10 razy bo teraz nie jestem w stanie XD drogi Bartoszu proszę o zapoznanie się z poradnikiem i powiedzenie czy nadaje się on na odpracowanie warna ❤️ 

Edytowane przez poniacz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz jeszcze dodać, im większy level = większa szansa na dostanie losowej paczki kart. Tak to poradnik dość wyczerpujący temat, może się niektórym ludziom przydać :classic_cool:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość poniacz
24 minuty temu, Martino napisał:

Możesz jeszcze dodać, im większy level = większa szansa na dostanie losowej paczki kart. Tak to poradnik dość wyczerpujący temat, może się niektórym ludziom przydać :classic_cool:

No niestety edytować już nie mogę ale to też 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poprawiłem błąd w pisowni, zamiast "PB" jest teraz "PD"; dodałem do punktu pierwszego informacje o losowych paczkach z kartami. Wszystko oczywiście za zgodą autora tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli piszesz temat w dziale "Poradniki" dodawanie słowa "Poradnik" w temacie uznaję za zbędne. Nazwę tematu zmieniłem według własnego uznania 😉

Nie wspomniałeś o bardzo istotnej korzyści, którą jest możliwość dodania gablot Steam - po jednej za każde 10 osiągnietych leveli. Dopisek na końcu też mogłeś sobie darować - nie musisz pokazywać wszystkim wokół, że robisz to tylko po to żeby odrobić warna, a w innym przypadku sam z siebie nigdy byś się do tego nie zmotywował 😛

Tak czy inaczej poradnik schludny, przejrzysty i przede wszystkim bardzo dobrze przygotowany - zawiera wyraźne podziały tematyczne, partie tekstu opisujące dane kwestie oraz screeny pokazujące istotne rzeczy, o których mowa w poradniku. Tematyka dotyczy kont Steam, a więc bezpośrednio wszystkich z nas, więc jak najbardziej można uznać go (poniekąd) za poradnik, który dotyczy "spraw związanych z forum".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuje za przydatny poradnik, na pewno nie jeden z niego skorzysta! O ile ktoś się tu pofatyguje ;)

Temat zamknięty.

Edytowane przez 3majsie1995

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.