Jump to content

Podsumowanie listopada

Zobacz co ciekawego działo się w ubiegłym miesiącu

Kliknij i sprawdź!

Nowy Serwer - Hide'n'Seek

Kolejny tryb na naszej sieci

Kopiuj IP i wbijaj!

Aktualizacja Sklepu

Nowy wygląd i modernizacja usług

Zobacz jak wygląda!

Nasi partnerzy:

Sign in to follow this  
joziu

Awans - Hans

Recommended Posts

Jeszcze tylko -martino +Pietrek i będzie git.

GzGz

• Sad 1
  • Haha 3

" i być może w przyszłości, jeśli Hans znajdzie czas, ochotę i postanowi bardziej profesjonalnie podejść do sprawy - współpraca zostanie wznowiona." widzicie, życie bywa przewrotne i czasami takie rzucone zdania mają coś na rzeczy, wtedy różniły nas priorytety i dzisiaj zapewne też różnią, ale na tym polega kompromis i współpraca, każdy robi swoje, czasem ja daję warunki, czasami wy, czasem ja odmawiam, czasami wy, czasami mam czas, czasami nie, ważne że teraz gdzieś ten wspólny język się znalazł i możemy działać ?

• Plus 1

2 godziny temu, Hans napisał:

" i być może w przyszłości, jeśli Hans znajdzie czas, ochotę i postanowi bardziej profesjonalnie podejść do sprawy - współpraca zostanie wznowiona." widzicie, życie bywa przewrotne i czasami takie rzucone zdania mają coś na rzeczy, wtedy różniły nas priorytety i dzisiaj zapewne też różnią, ale na tym polega kompromis i współpraca, każdy robi swoje, czasem ja daję warunki, czasami wy, czasem ja odmawiam, czasami wy, czasami mam czas, czasami nie, ważne że teraz gdzieś ten wspólny język się znalazł i możemy działać ?

Bardzo mądre słowa, ze strony osoby, która pokazała już niejednokrotnie że potrafi sama myśleć i nie boi się stawiać na swoim i być wiernym swoim zasadom. Bardzo szanuję takich ludzi i choć faktycznie na początku sieci (czyli grubo ponad rok temu) poróżniło nas trochę spraw i współpraca została zakończona, co sami widzicie na podstawie przytoczonego tematu przez @Hubixa ? przy czym czytałem to co napisałem wówczas w tej rezygnacji i przyznam, że dobrze i mądrze zostało to ubrane w słowa, do tego mamy kolejną porcję mądrych słów które zacytowałem wyżej, a koniec końców wychodzi nam współpraca i temat z awansem, który możecie tutaj czytać! ?

Bardzo się cieszę, że przede wszystkim jesteśmy ludźmi z zasadami i szacunkiem dla szczerości i uczciwości, o to tak ciężko w obecnym świecie, a niewątpliwie to jedna z podstaw naszej wspomnianej współpracy! ? Miło Cię tutaj znów widzieć z tym kolorem i mam nadzieję, że może zmotywuje Cię to żeby nawet na forum częściej wpadać i wypowiadać się w ważniejszych tematach, bo z chęcią przeczytałbym Twoje opinie na niektóre kwestie! ?

• Plus 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.