Sign in to follow this  
Martino

Rangi za posty!

Recommended Posts

Moim zdaniem najlepiej byłoby dodać wyłącznie 5 dodatkowych rang z symbolami Robina, który był pomocnikiem Batmana (bądź jak jest to pokazane w serii Mroczny Rycerz wręcz następcą, gdzie na koniec wchodzi właśnie do BatCave 😛). Rangi te oczywiście byłyby wtedy na początku w przykładowo takich widełkach ilości postów jak poniżej:
- 0-2 - szary Robin
- 3-24 - brązowy Robin
- 25-49 - srebrny Robin
- 50-99 - złoty Robin
- 100-199 - diamentowy Robin
- 200-399 - szary Batman
- 400-749 - brązowy Batman
- 750-1249 - srebrny Batman
- 1250-1999 - złoty Batman
2000 i więcej - diamentowy Batman

(tak żebym też miał co zdobyć jeszcze 😄)

Ten jego [Robina] symbol niestety nie jest zbyt fajowy, np.:

imgbin-batman-arkham-knight-robin-logo-s

Po więcej przykładów odsyłam do Google grafika.

Czekam na Wasze sugestie i oceny 😉

• Plus 2

Pomysł bardzo fajny i ciekawy oraz interesujący jest to jakieś urozmaicenie. Ja dodał bym jeszcze osobiście Czarnego Batmana

Aktualizacja

Dzięki dalszym pracom udało nam się wprowadzić aktualizację do systemu rang za ilość postów. @Mazur spił śmietankę za pomysł z Nightwingiem, który podsunąłem mu na TS (odmiennie do tego jak to oczywiście jest zazwyczaj, kiedy to ja spijam śmietankę i zbieram plusy) 😄

@NyuK - serdeczne podziękowania dla Ciebie za stworzenie odpowiednich grafik z symbolami Nightwinga! 😉

Na teraz podział ma się następująco:

CJXACXl.pngOd 0 - szary symbol Nightwinga

Tp1I0I2.pngOd 3 - brązowy symbol Nightwinga

9Ifv4l4.pngOd 25 - srebrny symbol Nightwinga

nZdcYwj.pngOd 50 - złoty symbol Nightwinga

E8Va7bw.png Od 100 - diamentowy symbol Nightwinga

CJXACXl.pngOd 200 - szary symbol Batmana

Tp1I0I2.pngOd 400 - brązowy symbol Batmana

9Ifv4l4.pngOd 750 - srebrny symbol Batmana

nZdcYwj.pngOd 1250 - złoty symbol Batmana

E8Va7bw.png Od 2000 - diamentowy symbol Batmana

Temat pozostawiam jeszcze otwarty, być może pojawią się lepsze propozycje co do grafik bądź widełek dla poszczególnych rang za ilość postów. W przypadku opcji, która zdobędzie poparcie oczywiście jesteścmy otwarci by wprowadzić stosowne zmiany! 😉

• Plus 1

No powiem, że graficzki niczego sobie, jedyne co mi nie za bardzo pasuje w tym nightwingu, że na pierwszy rzut oka jest bardzo podobny do nietoperka. Jeżeli chcemy pozostać przy tej koncepcji to proponowałbym żeby upgrade był ułożony kolorystycznie, znaczy: Szary Nightwing -> Szary Batman -> Brązowy NW -> Brązowy Batman etc.

• Plus 3

2 minuty temu, Martino napisał:

No powiem, że graficzki niczego sobie, jedyne co mi nie za bardzo pasuje w tym nightwingu, że na pierwszy rzut oka jest bardzo podobny do nietoperka. Jeżeli chcemy pozostać przy tej koncepcji to proponowałbym żeby upgrade był ułożony kolorystycznie, znaczy: Szary Nightwing -> Szary Batman -> Brązowy NW -> Brązowy Batman etc.

Jeśli pomysł zdobędzie odpowiednie poparcie to oczywiście wprowadzę takie zmiany w hierarchii, które mi wydają się całkiem spoko opcją 🙂

Jako iż nie jestem wielkim fanem Batmana, jak i samego DC to jestem w stanie stwierdzić, że z perspektywy właśnie takiej osoby, która nie ogląda filmów DC lub zwyczajnie nie interesuje się superbohaterami te całe logo ''NightWing'' jest straszliwie podobne do loga samego Batmana. Niby widać, że loga są różne jednakże z tego, co wiem batman przechodził przez różne fazy logotypów dlatego też może być to bardzo mylące i dla przeciętnego naszego gracza/użytkownika nie będzie się to niczym różniło od NightWinga dlatego postanowiłem przerobić Nightwinga na Robina, który sam w sobie jest o wiele bardziej rozpoznawalny a także z wyglądu nie przypomina on zupełnie Batmana a nawiązanie posiada i to nawet lepsze niż Nightwing... Osobiście nawet myślę, że grafiki, które zrobiłem są lepsze od tego, co zaproponował Mazur a wykonał Nyuk.

QQFKk37.pngOd 0 - szary symbol Robina

tOssorN.pngOd 3 - srebrny symbol Robina

WmE8hYr.pngOd 25 - brązowy symbol Robina

Nm7Pi0F.pngOd 50 - złoty symbol Robina

vFstGF1.pngOd 100 - diamentowy symbol Robina

Edited by yoPoniacz
  • Plus 3

O super @yoPoniacz, powiem szczerze że faktycznie bardziej mnie to teraz przekonuje niż Nightwing 😉

Pytanie co z podziałem, robimy w kratkę (szary Robin -> szary Batman -> srebrny Robin -> srebrny Batman, itd.), czy też najpierw wszystkie Robiny, a potem wszystkie Batmany? 🤔

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this