Jump to content

Podsumowanie lipiec 2021

Zobacz co ciekawego działo się na sieci w tym miesiącu!

Kliknij i zobacz

Konkurs na serwerze MultiArena

Wejdź i sprawdź wymagania!

Kliknij tutaj

Comiesięczny reset rankingu

Wejdź i odbierz swoją nagrodę!

Sprawdź czy wygrałeś!

Nasi partnerzy:

Sign in to follow this  
Kacperek

DeathRun Propozycja Dr

Recommended Posts

Jeśli chcesz, by jakiś plugin pojawił się na serwer, opisz go jak najdokładniej możesz, lub daj link do pobrania czy cokolwiek. Bez tego to wiesz, nie każdy wie o co Ci dokładnie chodzi.

Pierwszy plugin: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=276677&highlight=zephyrus 

Tu znalazłem link do sklepu jaki był na starym DR (tym co zepsułem), oczywiście wszystko w nim jest konfigurowalne, więc można dostosować ceny do potrzeb, z tego co się orientuję ilość zdobywanych kredytów też można skonfigurować, więc nie będzie wielkiego problemu. Osobiście, jeśli plugin zostanie dodany na serwer, zostawiłbym go w wersji angielskiej. 

Jedna rzecz, którą trzeba zrobić na pewno przed dodaniem go na serwer, to usunąć jetpack, bo był on dość kłopotliwy na Słoneczku

Drugi plugin jaki znalazłem: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=87536

Jest to trochę inny sklep, zawierający nie przedmioty typu czapki, traile, itp. Zawiera on natomiast bonusy typu LongJump, Grawitka, Niewidzialność, a także granaty. Nie wiem jak z nim jest, nie sprawdzałem go, wygląda ciekawie, aczkolwiek nigdy nie pociągały mnie tego typu rzeczy.

Edited by Shadov
  • Plus 2

Niedługo (a może za długo... nie wiem) możecie się spodziewać sklepu z pierwszego pluginu zaproponowanego przez Shadova

Temat zamknięty

• Sad 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.