Jump to content

"Trzeba anulowa膰, bo przegramy"

Skandaliczna dyskwalifikacja BatCave.pro, czyli w oparach absurdu...

Dowiedz si臋 wi臋cej

Logowanie na forum poprzez Steam!

A tak偶e Czatboxowe statystyki!

Sprawd藕 kolejne nowo艣ci

BatCave.pro - nowe oblicze!

Nowy szablon forum i nowy serwer g艂osowy!

Czytaj wi臋cej

Nasi partnerzy:

Sign in to follow this  
galbar

Kilka drobnych zmian na forum

Recommended Posts

Tamta "wizualizacja" SourceBans贸w mi si臋 bardziej podoba艂a,聽dlatego, 偶e aktualne banery ju偶 mi si臋 znudzi艂y i trzeba by by艂o zrobi膰 nowe 馃槢

Co do samych reakcji, wed艂ug mnie jest to zb臋dne, bo zaburzy to w jakim艣 stopniu nasze "TOP REPUTACJI", gdy偶 tylko "plus" dodaje reputacje, a inne reakcje takie jak "HAHA", "CO?" itp. nic nie robi膮, tylko s膮 dla ozdoby, wi臋c nie wiem jak taki przeci臋tny "Maciek" mia艂by zdoby膰 tyle reputacji co mam np. ja/hubix/galbar, ale zobaczymy wasz膮 opinie na ten temat i znajdziemy jakie艣 rozwi膮zanie 馃槈

Wszystko inne jest jak najbardziej na +, szczeg贸lnie te nowe ikonki.

• Plus 1
  • Wut? 1

Nowe ikony bardzo fajnie i estetycznie wygl膮daj膮 jest to urozmaicenie , kt贸re moim zdaniem wygl膮da lepiej od poprzednich.

Surcebans r贸wnie偶 bardzo fajny聽jest zrobiony dobra robota zas艂uguj膮ca na wielkiego +.

A co do reakcji pozostaje Neutralny.

• Plus 1

Mog臋 jedynie doda膰 od siebie, 偶e ikonki to sztosik !聽:classic_blush:

Gratuluje dobrze wykonanej pracy !

• Plus 1

Jeszcze kilka minimalnych poprawek do tego co by艂o wprowadzone:

• zmieniono tryb wy艣wietlania reakcji - wcze艣niej wy艣wietla艂a si臋 tylko cyfra na zielonym tle pokazuj膮ca warto艣膰 pozytywnych reakcji (mieli艣my wy艂膮cznie "Plus"), a od teraz b臋d膮 pokazane wszystkie typy reakcji indywidualnie (po klikni臋ciu na dany typ reakcji mo偶emy zobaczy膰 kto jakie przydzieli艂), przyk艂ad na poni偶szym screenie:

lrCrE2t.png
  • zmieniono t艂o w polu rozwijaj膮cym si臋 przy wyborze reakcji na odcie艅 koloru niebieskiego jaki dominuje na stronie (poprzedni by艂 zdecydowanie zbyt jasny) - dzi臋ki @Lodar:

ltLQceK.png
  • zmieniono ikonk臋 w poddziale przekierowuj膮cym do Bazy Sourcebans w dziale "Strefa ban贸w" naszego forum, ikonka jest analogiczna do tej co jest w tabeli serwer贸w, tylko o minimalnie wi臋kszych rozmiarach (20x20) - dzi臋ki @NyuK!

5ZUw2O1.png

• zmieniono t艂o w polu pojawiaj膮cym si臋 za nickiem osoby kt贸r膮 "wo艂amy" (umieszczenie '@' przed jej nickiem) na odcie艅 koloru niebieskiego jaki dominuje na stronie (poprzedni by艂 zdecydowanie zbyt jasny) - efekty mo偶ecie zobaczy膰 wy偶ej gdzie "przywo艂ywa艂em" Lodar'a i NyuK'a 馃槈

Je艣li kto艣 nie widzi zmian to zalecam wci艣ni臋cie Ctrl+F5 co pozwoli przegl膮darce na pobranie ca艂ej zawarto艣ci strony raz jeszcze! 馃槈

Posted (edited)

Te ikonki reakcji jako艣 nie pasuj膮 do kolorystyki i klimatu forum wybamboli艂bym je

Edited by yoPoniacz
  • Sad 1
  • Haha 1

6 godzin temu, yoPoniacz napisa艂:

Te ikonki reakcji jako艣 nie pasuj膮 do kolorystyki i klimatu forum wybamboli艂bym je

Ikonki mo偶na bardzo 艂atwo zmieni膰 na inne. W艂a艣nie wczoraj podj膮艂 ten temat ze mn膮 @Martino聽bo faktycznie warto by艂oby doda膰 takie, kt贸re b臋d膮 pasowa膰 bardziej do stylu i kolorystyki forum. Sprawa pozostaje otwarta, jest to kwestia znalezienia i przerobienia, b膮d藕 stworzenia od nowa jakich艣 ikon. Czekam na propozycje z Waszej strony, jak b臋d臋 mia艂 chwil臋 to sam r贸wnie偶 poszukam 馃槈

Aktualizacja

Zamiast starych chmurek wje偶d偶aj膮 nietoperki widoczne na forum, w zale偶no艣ci od tego czy mamy co艣 nieprzeczytanego (niebieski), czy jednak wszystko jest przeczytane (szary). Dzi臋ki za pomoc z grafikami @NyuK 馃槈

dUAU49w.png

@galbar, czekamy na kolejne aktualizacje聽:classic_ninja: Na chwil臋 obecn膮 zamykam.

Temat zamkni臋ty

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.