Jump to content

"Trzeba anulowa膰, bo przegramy"

Skandaliczna dyskwalifikacja BatCave.pro, czyli w oparach absurdu...

Dowiedz si臋 wi臋cej

Logowanie na forum poprzez Steam!

A tak偶e Czatboxowe statystyki!

Sprawd藕 kolejne nowo艣ci

BatCave.pro - nowe oblicze!

Nowy szablon forum i nowy serwer g艂osowy!

Czytaj wi臋cej

Nasi partnerzy:

Sign in to follow this  
Martino

[YouTube] Wywiad z galbarem

Recommended Posts

Witam! 馃

Dzisiejszego dnia wlecia艂 wywiad z @galbarem na naszym kanale YT. Zapraszam do ogl膮dania i komentowania! Rzadko rozmawiam z lud藕mi wi臋c jeszcze nie mam tych skills贸w.聽

LINK DO WYWIADU!

• Plus 2

Bardzo Fajny wywiad, gratulacje!聽

Wywiad fajnie przeprowadzony, natomiast wed艂ug mnie muzyka w tle jest nieco za g艂o艣na przez co nie s艂ycha膰 dobrze twojej konwersacji聽z @galbar.

• Plus 2

we tam za creepy muzyka taka powinna by膰 do creepypast itp xd

• Plus 1

Kilka rzeczy, na kt贸re zwr贸ci艂bym uwag臋:
- mimo, 偶e filmik wrzucony w FullHD, to obrazek w tle dotkni臋ty "pixeloz膮" do oko艂o 4:30, potem troch臋 lepiej ale do FullHD troch臋 brakuje 馃槃
- obrazek na filmie nie jest na maxa rozszerzony (tak jak to by艂o w wywiadzie z TouchMe)
- moje mikro ssie paUk臋 w por贸wnaniu z Twoim
- stresowa艂e艣 si臋 bardzo z pocz膮tku i by艂o to s艂ycha膰 馃槢
- muzyka jest za g艂o艣no i jest lekko za bardzo uci膮偶liwa - wysokie rejestry - mi osobi艣cie utrudnia to s艂uchanie
- zabrak艂o mi te偶 odno艣nik贸w pod filmem do poszczeg贸lnych pyta艅, tak by mo偶na by艂o sobie wybra膰 interesuj膮ce nas fragmenty (podobnie jak w wywiadzie z TouchMe)

Og贸lnie oczywi艣cie dzi臋kuj臋 za wywiad, bo bardzo mi艂o si臋 rozmawia艂o! Dla Ciebie by艂 to debiut w tej roli i z pewno艣ci膮 wyci膮gniesz wnioski przed kolejnym wywiadem tego typu! 馃

• Plus 1

Par臋 wad jest, ale chowaj膮 si臋 one przy naszym CHARYZMATYCZNYM w艂a艣cicielu 馃槅

• Plus 2

Co prawda wpad艂em tu zamkn膮膰 temat ale ten post r贸wnie偶 poka偶e si臋 w "Nieprzeczytanej zawarto艣ci" a wi臋c ka偶demu kto wcze艣niej nie znalaz艂 czasu by przes艂ucha膰: zaiste powiadam wam - zr贸bcie to! 馃槃 Sami ocenicie czy warto ^^

Temat zamkni臋ty

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.