Sign in to follow this  
joziu

To już rok!

Recommended Posts

Witajcie! 🦇

Wczoraj był niezwykły dzień, a to dlatego, że w dniu wczorajszym minął pierwszy rok od powstania sieci batcave.pro! Z tej okazji ustawiliśmy promocje w naszym sklepie na kupno VIP'a o 30% przez miesiąc! 

Chcielibyśmy też wiedzieć jak minął wam ten czas w naszej społeczności, jakie macie opinie na temat naszej sieci oraz jak się tu znaleźliście, co was najbardziej zaskoczyło, a co rozczarowało - piszcie pod tym tematem. Moją historię znajdziecie w wywiadzie 4fun, który był przeprowadzony ponad pół roku temu, gdy byłem jeszcze na stanowisku opiekuna 😉

Śledźcie też nasze social media, gdyż niedługo będą pojawiać się na nich różne rzeczy:
- Grupa Steam
- Fanpage
- YouTube

Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej oraz kolejny rok minie tak samo dobrze jak ten!

SNP3GWz.png

• Plus 3

Posted (edited)

Ja zacząłem swoją historię z siecią BatCave.pro ponad pół roku temu , szukałem sobie serwera only dd2 i nagle znalazłem fajny świeży serwer na który wbiłem i już pozostałem na tej Sieci.

Po czym grałem sobie na dd2 potem napisałem podanie o Admina z którym było troszkę problemów , ale wszystko się wyjaśniło.

Bardzo lubię spędzać czas na tej sieci mimo ,że mam już swoje lata ;D. Jest tutaj miła atmosfera czasami są małe zgrzyty , ale bez tego się nie obejdzie.

Administracja jest bardzo miła i pomocna z tego miejsca chciałbym podziękować Administratorom  sieci  galbar ,  joziu   Hubix

Moje początki zaczęły się właśnie z nimi bardzo dziękuje wam za wszelaką pomoc.

Natomiast aktualnie chciałbym jeszcze podziękować  Martino  oraz  MMayoor  i wszystkim OP oraz Adminom i Użytkownikom Sieci.   BatCave.pro - Mroczna Sieć Serwerów CS GO

Aktualnie sieć prosperuje bardzo fajnie czas mi mija tutaj bardzo przyjemnie mimo , że czasami za bardzo zawracam komuś gitarę ,że tak powiem :D.

Życzę jak najlepiej BatCave.pro

Pozdrawiam ;).

Edited by Wilk
  • Plus 4

Już rok robię w wolontariacie i dalej nie mam wyższej oceny z zachowania :/

• Plus 2

@Hubix przynajmniej w CV będziesz mógł sobie to wpisać XD 

No roczek minął. Liczę, że przyszły będzie jeszcze bardziej owocny. Mamy z @galbarem pewien projekt na myśli, zobaczymy co z tego wyjdzie 🙂 

• Plus 2

Posted (edited)

Na batcavie jestem już prawie rok, ponieważ pełny rok wybije mi za miesiąc. W tym czasie poznałem wiele przyjaznych i miłych osób, typu @Martino z którym miałem przyjemność uczestniczyć na batcupie 2vs2, @joziu @yoPoniacz @NyuK z którymi cały czas pykaliśmy w deceita, @Mumin z którym wbijaliśmy rangę na skrzydłowych. Niestety, ale +/- w grudniu 2018r. spadło moje zainteresowanie cs'em i przestałem odwiedzać sieć, ale teraz wracam i chciałbym nadrobić zaległości 😉

Edited by PIX0R
  • Plus 2

Mój rok wybija 4 dni przed moimi urodzinami. Początkowo nie byłem zainteresowany siecią i grałem sporo w inne gry (w tym miesiącu rozpadła się też moja gildia w WoW R.I.P Effect) , ale stworzyłem sobie konto bo czemu by nie. Większa aktywność przyszła kiedy wstąpiłem na Only DD2 na którym zagościłem się na dłużej (ok. pół roku). Miałem też admina tam i składałem podanie na opiekuna po rezygnacji Mumina, ale stanowisko przejął Operator. Miałem też mały wkład w rozwój DRa (głównie lekkie testy i przetłumaczenie skryptu sklepu). W czerwcu rezygnacja z DD2 i wejście w DRa. To był piękny prawie rok.

• Plus 1

Trochę byłem, trochę mnie nie było a teraz znów tu jestem. Udało mi się rozświetlić forum zielonym kolorkiem ^^
Poznałem naprawdę świetnych ludzi, życzliwych i ogarniętych, przyjaznych, pomocnych i trochę leniwych... czasem irytujących, prawda @Hubix?
Nie chcę wymieniać tutaj po nickach bo boję się, że o kimś zapomnę, prawda @Martino? xD
Przyczyniłem się troszeczkę do BatWinga, mam w planach coś jeszcze.
Oglądałem różne wariacje na forum, konflikty i radości, smutki, płacze, żale ale i te przyjemne sytuacje. Nie sposób się tutaj nudzić - to fakt 😄 

Nostalgia nas pochłania ale trzeba przeć naprzód mimo dziur w pokładzie naszego Tytanika!
Przyszedł też czas by zamknąć temat ale zanim to to życzę Wam wszystkim jeszcze lepszego roku w naszej społeczności!

Temat zamknięty.

• Plus 2

Aktualizacja

Dziękuję Wam raz jeszcze za ten rok! 😉 Teraz jak pewnie widzicie sieć przeżywa swoją drugą(?) młodość, a może raczej po prostu drugą ekipę na najwyższych stanowiskach... sam nie wiem jak to określić, ale to już pozostawię każdemu do indywidualnej oceny 😇

Przychodzę z pewnym komunikatem w tym poście - otóż promocję -30% na usługi VIP jesteśmy zmuszeni nieco przedwcześnie zakończyć - w dniu dzisiejszym - po trzech a nie czterech tygodniach jak to zakładaliśmy pierwotnie. Powodów jest wiele - przede wszystkim sporo wydarzeń, które negatywnie wpłynęły na stan finansów sieci czy też zwyczajnie działały na jej niekorzyść - więcej o tym TUTAJ     czy choćby TU.

Tak czy inaczej obiecujemy Wam, że nie zabraknie KONKURSÓW, w których będziecie mogli wygrać doładowania na Sklep, kilka z nich przedstawiam poniżej, a przecież odbędzie się również BatLotto! 🧐
- Konkurs wakacyjny
- Konkurs JailBreak
- Reset HLStats za lipiec - na dniach się pojawi 🙂

Zapraszam również do wzięcia udziału w sierpniowym konkursie Karaoke, który został już oficjalnie zapowiedziany! 🦇

Zależy nam na Waszym zaangażowaniu w życiu forum naszej społeczności i na pewno przez tego typu przejawy będzie można zgarnąć nagrody w postaci doładowań na Sklep czy VIPów na wybrane serwery. Zachęcam do pisania propozycji dotyczących forum/serwerów, co również staramy się na bieżąco nagradzać!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this