Sign in to follow this  
galbar

Awans - Martino

Recommended Posts

Z rangi: Legenda
Na rangę: Junior Admin
Powód: Powoli zaczynamy kompletować nową kadrę z odświeżonym planem rozwoju i podziałem obowiązków. To, że @Martino jest tu jednym z pierwszych wyborów, jeśli nie pierwszym, nie ulega wątpliwościom. Jako jedyny obok mnie jest tu wciąż z ekipy, która tworzyła sieć od początku, z chęciami by działać aktywnie. Po przerwie, którą sobie zrobił na ostatnie niemal dwa miesiące wraca i to w jakim stylu! 😉

Nie ukrywam, że jest to jedna z osób, do której mam tutaj największe zaufanie - głównie także przez to, że znamy się z Marcinem z życia realnego i widywaliśmy się niejednokrotnie. Jest osobą inteligentną, odpowiedzialną, z bardzo fajnym poczuciem humoru i mimo pozorów jest też osobą bardzo asertywną, przy czym z reguły także spokojną 👼

Jeśli chodzi o obowiązki - Martino skupi się głównie na kwestiach marketingowych, promocyjnych, społecznościowych, a więc w większości rzeczach z którymi miał już wcześniej do czynienia jako Redaktor Naczelny. Kwestie kadrowe serwerów będą pewnie bardziej podlegały pod Hubixa, ale tak naprawdę liczę, że chłopaki będą wymiennie wykonywać swoje obowiązki, uzupełniać się, co pozwoli im odpoczywać kiedy zechcą, nie pozostawiając luki (po LuQ'u), ze względu na umiejętności i dostępność drugiego J@. Tak wygląda to wstępnie, a czas pokaże jak będzie to wyglądało w praktyce! 😎

Co tu więcej powiedzieć... "jutro" w Borderka @Martino? 😄

• Plus 1

Posted (edited)

W końcu jakaś spoko osóbka na miejsce junior admina. 

Kiedy borderlandsy ?

Edited by Suicide
  • Plus 1

Gratulacje. pozdrawiam

• Plus 2

Składam najserdeczniejsze gratulacje i liczę na owocną współpracę! ^^ Temat zamykam.

Temat zamknięty.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this