Jump to content

Podsumowanie lipiec 2021

Zobacz co ciekawego działo się na sieci w tym miesiącu!

Kliknij i zobacz

Unbany dla wszystkich

Druga szansa dla zbanowanych!

Kliknij tutaj

Comiesięczny reset rankingu

Wejdź i odbierz swoją nagrodę!

Sprawdź czy wygrałeś!

Nasi partnerzy:

Sign in to follow this  
Mazur

Rezygnacja - Mazur

Recommended Posts

Szkoda ,ale też rozumiem Powodzenia Mazur;).

Może jeszcze kiedyś wrócisz do nas Pozdro.

Jesteś mistrzem ckliwych i rozbudowanych wypowiedzi, jakże patetycznych, które jednak niewiele merytorycznego sensu ze sobą niosą, ale jak już zdecydowałeś się na szersze podsumowanie to i ja takowym odpowiem.

Po pierwsze, te Twoje annihilacyjno-destrukcyjne przemyślenia dotyczące sieci są naprawdę słabe i mocno przekoloryzowane. Miałem Cię za Napoleona, okazałeś się być panikującym i nieporadnym farfoclem, którego najpierw przerosło stanowisko o które bardzo sam zabiegał (Administrator Sieci), a potem nawet i to niższe (Junior Admin). Próżno szukać gdziekolwiek większych dokonań czy inicjatyw z Twojej strony, bo znajdzie się tylko słowa, a działań niestety brak.

Po drugie, przechodząc do tych działań właśnie, są osoby które zapamiętam z wielu działań i które potrafiły kończyć to co zaczynały w sposób jakże efektywny i mowa tu o takich osobach jak chociażby: Lodar, SeeQ, Kraxy, Tysia, AdaX, czy jeszcze paru innych. To są osoby, które mimo że nie współpracują już z nami na sieci na wyższych stanowiskach miały ogromny i wymierny wkład w powstanie i rozwój samej sieci. Ty natomiast najpierw odmówiłeś udziału w ekipie startującej sieć unosząc się dumą, bo przecież byłeś ex-Administratorem Słonecznego (sytuacja bardzo podobna do tej z SeeQ vel "niżej niż Administrator nie będę"). Potem przyszedłeś tu, pełniłeś funkcję Redaktora, fajnie się to zaczynało ale zdechło. Potem wielce chciałeś mienić się tym Napoleonem, no niestety znowu nie wyszło, a planu B jak widać zabrakło i jaj także, bo najchętniej to byś się przed wszystkimi z tych do których nawiązywałeś płaszczył, co dla mnie na przykład jest nie do pomyślenia. Ogólnie większość wyzwań, które podejmowałeś tak naprawdę porzucałeś z czasem i to z niedługim czasem, co jest dla mnie niezrozumiałe, bo oznacza że działałeś bez pomysłu i wyobraźni. Twoje wymówki są kiepskie, najpierw narzekałeś że matury przed Tobą, a teraz co? A teraz zwyczajnie Ci się nie chce i nie podołałeś i szukasz dookoła usprawiedliwień, co jest nieco żenujące w moim odczuciu ?

Po trzecie, na forum jest cisza dużo większa i bardzo dobrze, są pewne etapy i tyle, natomiast ja Cię zapewniam że w czasie ich trwania nie zamierzam panikować jak Ty czy ktokolwiek inny. Jedni mają wakacje, inni ich nie mają. Jedni mają wielu znajomych i lubią z nimi spędzać czas, inni wolą z tymi internetowymi. Czynników jest wiele i w życiu musisz nadawać pewne priorytety różnym rzeczom i nie skłamię jak powiem że ta sieć czy już choćby w ogóle CS:GO jest dla mnie o wiele niżej w priorytetach niż powiedzmy rok czy dwa lata temu. Nie jest to jednak żaden powód do snucia apokaliptycznych scenariuszy, bo do realnej sytuacji im bardzo daleko. Jest tu także masa wciąż zaangażowanych osób i chętnych do tego by rozwijać siebie a przy okazji także samą społeczność.

Dziękuję Ci bardzo za udział w naszej społeczności i wkład jaki wniosłeś, życzę Ci jak najlepiej w życiu wirtualnym ale raczej przede wszystkim w realnym i do zobaczenia po raz kolejny właśnie w tym życiu realnym, bo kiedyś w piłeczkę trzeba by zagrać! ?

I oczywiście udanych najdłuższych wakacji w życiu! ?

Rezygnacja przyjęta. Ranga odebrana.

Temat zamknięty.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.