galbar

JailBreak w miejsce Zombie Moda

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie 🦇

Jak pewnie zauważyliście, dzisiejszego dnia miała miejsce bardzo szybka i spora zmiana, nad którą pracowaliśmy przez ostatni tydzień. W miejsce serwera Zombie Mod wskoczył JailBreak! 💪

Powodów, które skłoniły nas do takiej zmiany jest wiele. Przede wszystkim duży popyt na serwer JB ze strony użytkowników naszego forum, a także ich znajomych, którzy choć jeszcze konta u nas nie mieli, czy wciąż nie mają, chętnie pograliby na starym, dobrym ("kiedyś to kurła było...") JB. Okazało się, że zwyczajnie przekalkulowałem kwestię serwera ZM i choć myślałem, że uda mi się zebrać grupkę wiernych fanów tego trybu gry, która pomoże rozkręcić serwer, w efekcie osoby te nie wyraziły dalszego zainteresowania braniem udziału w projekcie. Problemem był też ograniczony czas jakim dysponował Hans oraz mówiąc wprost zwyczajnie demotywacja spowodowana nawarstwianiem się problemów, przy tworzeniu oryginalnego moda ZM + RPG.

Przyznaję się zatem do popełnionych błędów, a dziś z racji ostatniego dnia lipca, wkraczamy w nowy miesiąc wraz z nowym serwerem! 😎

Tak czy inaczej, efekty pracy z ZM zachowamy, a sam Hans na pewno kiedyś, jeśli tylko znajdzie czas i ochotę wróci do tego projektu, by kontynuować i dopełnić go, wówczas Zombie Mod zapewne powróci na BatCave.pro 👈

Tymczasem pozostaje mi życzyć Wam wszystkim świetnej zabawy na JailBreak'u, którego Opiekunem zostaje Inext. Powiem Wam, że to pozwala mi spełnić jeden z celów, który miałem zaczynając projekt całej sieci BatCave.pro - połączenie dwóch diamentów - Hansa i Inexta - oraz stworzenie im godnych warunków do pokazania pełni swoich umiejętności i zwyczajnie komfortowego pola do popisu i rozwoju! 🧐

Wszystkie tematy z działu Zombie Mod przeniesione zostały do Archiwum.

Do zobaczenia na forum i serwerach! 😋

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście jestem zadowolony, że JailBreak został dodany do serwerów, tylko według mnie tryb gangów powinien być usunięty gdyż nie zbyt pasuje do tego trybu,ale jest to moja subiektywna opinia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie postawiliśmy na klasyk 😎 kochałem JB i cieszy mnie ten serwer. Inext też ogarnia temat i wiele wniesie. Na razie będziemy stopniowo rozwijać serwer, mam na niego super pomysł ktory wejdzie z czasem w życie i rozwiąże temat zabaw, rpg i tych gangów które nie którzy kochają, a nie którzy nie. Miłej gry życze ogólnie i zaczecam do pisania podań, bo bez admina na jb to jak bez nogi 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet spoko sprawa + inext jako opiekun to się może sprawdzić bo chłopak ma zapał chęci oraz umiejętności. Dużo pracy trzeba nad tym trybem bo jest mocno zbugowany ale powodzonka :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda, że nie zrobiliśmy tego od początku :classic_ninja: Ale dobrze, że w końcu ten serwer będzie działać ^~^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do ZM to po prostu rzuciłem projekt rozkręcania, bo tak jak pisałem, gdy zapytałeś mnie o opiekuna - nie mam na to chęci i czasu. Dodatkowo rozmawiałem z paroma osobami, którzy również byli fanami ZM i nie spodobała im się wersja tego trybu. Ja natomiast po prostu nie mogłem się połapać w tym co tam się działo, nie rozumiałem charakterystyki serwera, więc w efekcie nie miałem motywacji do wzięcia się za projekt. 

Nie usprawiedliwiam się, bo nie czuję się odpowiedzialny - Hans poprosił mnie o projekt, podałem co uważam za słuszne i coś czego nie widziałem w zombie modowej karierze, nie zostało to zrealizowane. Nie mam tez o to pretensji, bo Hans mógł poprowadzić na swój sposób swój projekt - projekt, którego ja nie do końca rozumiałem i nie wciągnął mnie, więc nie chciałem nic na siłę robić. Traktuje to zupełnie na luzie, a sieć cs-4 i ich fuzja z S-D nie miała z tym nic wspólnego. Co do JB to fajna sprawa, bo po ten tryb właśnie większość tu przybyła na batcave i jeszcze jak miałem Hansa w znaj to pytałem go czemu robi ZM i czy nie lepiej pójść w stronę JB. Raz, że JB to tryb Hansa, czuje się w nim jak ryba w wodzie, a ponadto mieliście od początku więcej chętnych na rozkręcanie go, w przypadku ZM może i jest mniej na polskiej arenie tego trybu, ale mieliście od początku tylko dwie osoby pasjonujące się nim - ja i Wujek, którzy mają w sumie 4 znajomych na steam, więc brak jakiejkolwiek zdolności rozkręcenia go. 

Cieszy mnie to, że ZM upadł...cieszy mnie to po prostu, nie z zawiści, czy tez uniknięcia odpowiedzialności, ale wiem, że w jego miejsce wszedł serwer, który może pociągnąć tę sieć wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli w końcu mogę zacząć grać i może złapię znowu admina ;P

Ale w końcu jest JB i można coś w CS-a pograć na nowo :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.