Jump to content

Usługa PREMIUM na serwerach CS:GO

VIP czy PREMIUM? Wybierz sam!

Czytaj więcej, także o nowym menu pomocy i opcji TestPremium!

Rangi na serwerach CS:GO

Nowa logika funkcjonalności

Zobacz jak działa nowy system rang!

Nowe tabliczki i odświeżone przedstrony

Estetyka to istotny aspekt!

Sprawdź jak wyglądają teraz!

Zloty Nietoperzy

Nowy, cotygodniowy event - w każdą sobotę VIPy do wygrania!

Dowiedz się więcej

Nasi partnerzy:

Sign in to follow this  
Misia

Oczami kobiety.

Recommended Posts

Nie wiem, czy to dobry dział do tych wypocin ale mam nadzieję, że nikt się nie obrazi jeśli napiszę  to właśnie tutaj. Do tej wypowiedzi zmotywowała mnie dzisiejsza sytuacja na czatboxie. Mianowicie chciałabym poruszyć temat dziewczyn grających w gry a konkretniej reakcję na płeć piękną. Większość osób twierdzi, że dziewczyny w grach to mają raj, bo gdy tylko ujawnią swoją płeć wszyscy uruchamiają w sobie "stulejarza" i dają kobietą wszystko czego chcą. Owszem, są takie osoby. Duża ilość dziewczyn celowo podkreśla swoją płeć po to, żeby mieć z tego jakieś korzyści, co więcej, duża ilość mężczyzn udaje w grach kobiety, po to, żeby koło nich też tak skakano, a może uda mu się wyciągnąć VIP'a albo jakieś itemy. Dużą ilość mężczyzn denerwuje fakt, że inni ślinią się gdy tylko usłyszą słodki kobiecy głos i "podrywają" gamerkę. Pomagają jej wtedy, są dla niej mili, nie krzyczą na nią kiedy jej nie wyjdzie, raczej próbują ją podnieść na duchu i powiedzieć, że będzie lepiej, że potrzeba czasu aby lepiej grać. Ja osobiście nie widzę nic złego w pomaganiu dziewczynie, nauczeniu jej paru sztuczek dzięki którym będzie się jej lepiej grało. Sama osobiście mam paru znajomych, którzy uczą mnie grać w gry i absolutnie nie można nazwać ich stulejarzami. Nie podrywają, nie słodzą, po prostu obserwują, mówią co robię źle i chwalą jak coś zrobię dobrze. Nie uwierzycie ale nas dziewczyny też często męczy fakt kiedy jeden z drugim nie robi nic tylko "Misia, Misia, Misia!", "Misia a bo to, a bo tamto...", naprawdę bywa to uciążliwe.  Jednak nie zawsze bywa tak kolorowo. Kobiety bardzo często padają ofierze hejtu i to nawet na waszych serwerach. Zdaniem mężczyzn dziewczyny nie powinny grać w gry, nie nadają się do tego i są za słabe. Nie dają im nawet szansy, a przecież na początku każdemu nie idzie zbyt dobrze. Zdarzają się komentarze typu: "miejsce kobiety jest w kuchni", "weź się za sprzątanie a nie za gry", "odinstaluj tą grę bo się do tego nie nadajesz". Moim zdaniem gry są idealną opcją na spędzenie wolnego czasu, odstresowanie się, a nie polegają na byciu mistrzem od razu. Poza tym nie każdy ma zawsze dobry dzień, często mi się zdarza, że mi w nic nie idzie, ale to nie jest powód, żeby mnie wyzywać od najgorszych. Nie rozumiem tego, że ktoś mnie wyzywa nie znając mnie zwłaszcza, że mu nic nie zrobiłam. Jeszcze jakby grał o złote gacie a nie na serwerze z którego nic nie dostaje to bym to zrozumiała. Jeszcze bardziej przeraża fakt, że nie dość, że jeden pan nie ma szacunku do kobiety i jedzie po niej jak może to znajdzie się druga osoba, która zamiast zareagować, pomóc, śmieje się i wtóruje. A gdyby mu kolegę obrażali to zaraz by znalazł milion wyzwisk na poczekaniu. Bardzo duża ilość kobiet zraża się takim zachowaniem i rezygnuje z gier. Przecież żyjemy w takich czasach, że każdy ma dostęp do komputera i internetu i kobiety mają takie samo prawo grać w gry jak i mężczyźni. Także jeżeli nie podoba Ci się fakt, że widzisz dziewczynę w grze to zmutuj, nie patrz, nie odzywaj się i nie hejtuj. Większa ilość kobiet bardzo mocno bierze do siebie krytykę i nawet nie wiecie jak głęboko może to wejść w niektóre głowy i jakie mogą być konsekwencje hejtu. Jeśli widzicie, słyszycie, że ktoś obraża kobietę - zareagujcie. Facet prędzej się ogarnie jeżeli drugi facet mu powie, że kobiety należy szanować. Myślę, że nie chcielibyście żeby wasze dziewczyny ktoś wyzywał czy to w życiu realnym czy w internecie. Najbardziej apeluję o to, żeby nikomu nie pozwalać obrażać żadnej osoby w internecie, nie tylko kobiet. Nie rozumiem wyładowywania swojej agresji na przypadkowego człowieka który nikt nic nikomu nie zrobił. Reagujmy, nie pozwalajmy na to. 

Pozdrawiam i całuję. Wasza kochana Misia :classic_love:

• Plus 2

Nie mam bladego pojęcia czemu sytuacja z chatboxa wzbudziła w tobie taką refleksję i natchnęła na napisanie tak długiego tematu na temat ''Kobiet'' Nikt Cię przecież nie obraził (przynajmniej się nie starał) To, że sobie zażartowałem z tego, że kilka osób już próbuje uskutecznić swoje metody podrywu w twoją stronę nie znaczy, że próbowałem komuś ubliżyć :P Teraz zabrzmię trochę grubiańsko, ale ''cycki nie zrobią z Ciebie świętej krowy '' (mówiąc ogólnie ofc) Trochę dystansu nikomu nie zaszkodzi, a i jestem pewny, że z każdej jednostki się pośmiejemy :D 

• Plus 3

Ja nie powiedziałam, że poczułam się obrażona. Poza tym ja jakoś wybytnie nie zwracam uwagi który tam może chcieć mnie podrywać. Po prostu napisałam temat bardziej ze względu na fakt iż wchodząc na 5 waszych serwerów na 3 na mnie naskoczono jak to ja źle nie gram w momencie gdzie miałam zły dzień. Ja jako osoba w miarę pyskata jestem sobie w stanie z tym poradzić ale inne dziewczyny nogą po prostu wyjść z płaczem bo mają takie a nie inne charaktery.

• Plus 2

Chętnie dorzucę swoją cegiełkę do powyższego tematu. Tekst sam w sobie ma ręce i nogi, w wielu momentach masz rację i zgadzam się z tym całkowicie. Ale! Przykro mi, że uogólniasz tą właśnie "płeć brzydką". 

2 godziny temu, Misia napisał:

Zdaniem mężczyzn dziewczyny nie powinny grać w gry, nie nadają się do tego i są za słabe.

Zapytamy kilka osób czy się z tym zgadzają, myślę, że na 20 zapytanych na tym forum nawet jedna nie odpowie Ci, że tak jest faktycznie.
To, że miejsce kobiety jest w kuchni jest tylko kolejnym wyzwiskiem. Te konkretne działa tylko w przypadku kobiet ale przecież i faceci się wyzywają. Nic w tym dziwnego. 
Mało tego, kobiety są rzadkością, wzbudzają poruszenie wśród osób, które większość swojego wolnego czasu spędzają na graniu i przeciwną płeć widzą tylko w szkole, na polskim nawet siedzą razem w ławce ale przez 3 lata liceum nie wymienią słowa bo nie i już. 
Napisałbym ten tekst dziesięć razy dłuższy, dodał jeszcze ze trzy cytaty ale dziś pracuję. Podsumuję jedynie, że nie ma co się przejmować i te zdanie dobrze podkreśla jak powinniśmy współżyć na internetowym boisku:

2 godziny temu, Misia napisał:

Najbardziej apeluję o to, żeby nikomu nie pozwalać obrażać żadnej osoby w internecie, nie tylko kobiet.

• Plus 2

Faktycznie źle to ujęłam w tym zdaniu. Chodziło mi o część mężczyzn. Nie uważam, że każdy mężczyzna jest wrogo nastawiony do grającej kobiety. Jeśli chodzi o wyzywających się mężczyzn to jest to również powszechne jednak oni to biorą bardziej na żarty, nie dobierają tego do siebie a dziewczyny w większości biorą to za mocno. To, że ja lubię sobie pożartować i pocisnąć się czasem dla beki nie oznacza, że każdy odbierze to w taki sam sposób i że z każdym tak się pożartuje. 

5 godzin temu, Misia napisał:

Jeszcze bardziej przeraża fakt, że nie dość, że jeden pan nie ma szacunku do kobiety i jedzie po niej jak może to znajdzie się druga osoba, która zamiast zareagować, pomóc, śmieje się i wtóruje. A gdyby mu kolegę obrażali to zaraz by znalazł milion wyzwisk na poczekaniu.

Jeśli to jakieś nawiązanie do sytuacji z naszych serwerów to zapraszam do działu "Skargi na graczy" lub "Skargi" w dziale Administracja, jeśli dotyczy to Admina Serwera.

A tak ogólnie to niestety taki jest świat, a przede wszystkim ten wirtualny, czyli Internet. Już nie chce mi się wchodzić w tematykę relacji damsko-męskich w grach czy świecie wirtualnym, ale należy sobie zdać sprawę z jednego prostego faktu ~90% graczy, a tak samo ludzi w tym kraju (prosty przykład wyborów jakichkolwiek) czy na świecie to zwykła banda debili i tyle. Debili należy ignorować lub rozprawiać się z nimi w należyty sposób. Nie można okazywać słabości wobec debila, nie można mu też ustępować. Należy z tym walczyć wszystkimi dostępnymi środkami, z zachowaniem zdrowego rozsądku i dystansu do sytuacji. Przede wszystkim przejmowanie się czymkolwiek na co nie ma się wpływu jest zwyczajnie stratą czasu. A jeśli się ten wpływ ma to należy go wykorzystać.

Jako Administracja Sieci staramy się pilnować porządku na forum czy serwerach, jednak nie da się tego robić 24/7. Wiemy też, że większość graczy to dzieci w wieku takim, w którym durne zachowania są na porządku dziennym.

To jest temat rzeka, o którym można wiele dyskutować, natomiast uważam że po części każdy z Was wypowiadających się wyżej ma rację. W moim odczuciu zwyczajnie w Internecie nie ma miejsca na wrażliwość, w sensie takim, że nie możesz się przejmować niczym złym co ktoś o Tobie mówi. To banda nieudaczników, która gdy wyczuje Twój słaby punkt, zrobi sobie z tego pożywkę do dalszych ataków.

Część tych facetów nastawionych nazwijmy to 'wrogo' do lasek w necie, ma takie podejście też z tego względu, że w znacznej większości tego typu dziewczyny szukają właśnie adoratorów, skakania wokół nich itp., dla mnie jest to kompletnie niezrozumiałą farsą i żenadą, ale cóż, taki mamy klimat ?

• Plus 3

Jeżeli motywem do napisania takiego eseju była niejedna sytuacja na naszych serwerach to Ciebie z góry przepraszam, ale sama już chyba wiesz jak to jest w XXI wieku. Nic nie poradzimy, bo znaczna większość ludzi ma dostęp do internetu i każdy zgrywa cwaniaka oraz udaje kogoś kim nie jest, aby wypaść "lepiej" na tle innych graczy bądź popisać się przed swoimi kolegami. Po to mamy właśnie adminów, aby w takich momentach wzięli sprawę w swoje ręce i podeszli do sytuacji profesjonalnie, ale niestety nie każdy ma czas. Teraz to większość osób płci męskiej w grze counter strike to stulejarze pragnący zaznać nirwany w świecie wirtualnym, ale też znajdą się pseudo kozacy, którzy pokazują jak bardzo są ordynarni, ale nimi nie ma się co przejmować - Można ich zgasić jak peta samym stoickim spokojem. Jednakże w tej całej męskiej społeczności znajdzie sie drobnostka osób, które zachowują się całkowicie normalnie i potrafią świecić przykładem na wszelakich płaszczyznach, więc w takim gronie radziłbym się otaczać. 

Sam problem również przejawia się u młodych chłopców, którzy dostają zbyt wcześnie dostęp do internetu na wskutek czego zachowują się podobnie jak Ci wymienieni wyżej, bo nie potrafią zauważyć pewnych granic życiowych. Dla nich archetypem może się stać osoba wulgarna i na niej wzoruje swoje dalsze postępowanie, ale na dłuższą metę to i tak się na nim odbije. Jednakże jest drugie oblicze, bo młode osoby często same są kozłami ofiarnymi w wirtualnym świecie, ponieważ wielce starsze, ordynarne osoby potrafią stłamsić takiego młodego człowieka i spowodować, że sam nie będzie chciał już grać, a wychodzę z założenia, że gry mają łączyć a nie dzielić. Najprostszym przykładem jest kolokwialnie mówiąc "hejtowanie" młodej osoby np. "kastrat", ponieważ nie przeszła jeszcze mutacji, a potem zabraniają mu cokolwiek mówić. Nie raz się spotkałem z sytuacją gdzie niejeden bez mutacji w młodym wieku, bardziej popisywał się swą elokwencją w porównaniu do internetowych kozaków. 

Wracając do samej przedstawicielki płci pięknej to analogicznie do punktu wyżej, możemy zauważyć i tu dwa oblicza. Z jednej strony możemy zauważyć faktycznie wspomniane przez Ciebie dziewczyny chcące jedynie pograć, bo to dla nich jest forma przyjemności i szczęścia bądź zawarcia nowych znajomości, ale też z drugiej strony my jako faceci napotykamy się na dziewczyny, które usilnie próbują zaistnieć w internecie i mimo wszystko pragną być pępkiem świata. Niektóre stają się typowymi "atencjuszkami" w momencie gdy ktoś nie jest nimi zainteresowany i pokazują jak to jest mieć pseudo depresje tylko po to, żeby wzbudzić uczucia wobec drugiej strony. Też można znaleźć kobiety lekkich obyczajów, które wprost pokazują, że po prostu szukają bolca, bo dawno nikt im nie nabił stattrak'a. Być może stąd większość facetów wyrabia sobie opinie o dziewczynach, bo taki jest nasz wiek. 

W tym całym cieście żenady jednak znajdują się osoby warte uwagi i to dla nich należy skupiać swoją osobę, a dla pozostałych to należy mieć po prostu wywalone. Osoby mądre, rozsądnie myślące wyciągną wnioski, że nie należy się nimi przejmować i nie poruszać takich tematów, bo każdy wie, że jest to temat rzeka i bezsensownie rozkłada się to na mniejsze czynniki. Nie uważam również, że twój temat jest zły czy coś w tym stylu, bo osobiście się cieszę, że powstał taki temat, który porusza w pewien sposób aktywność i pokazuje perspektywę innych osób, ale ten temat jest troszkę oklepany i wiadomy dla każdego. Nic nie poradzimy, wystarczy żyć dalej i nie przejmować się takimi pierdołami. Miejmy nadzieję, że taka sytuacja się nie powtórzy, ale niestety nie mamy wpływu na niektóre osoby, które posiadają w sobie dodatkowy chromosom ostatniej pary parzystych chromosomów człowieka ? Życzę dalszej miłej gry na naszych serwerach @Misia i liczę, że to właśnie Ty wskażesz odpowiednią drogę kształtowania się innych ludzi na arenkach ? Peace!  

P.S.  Ja ogólnie rzecz biorąc wychodzę z prostego założenia, że każdy jest równy wobec siebie tak jak to pokazuje Danse Macabre występujący w książce "Rozmowa Mistrza Polikarpa ze Śmiercią". 

• Plus 3

Dziękujemy za ten temacik @Misia, myślę że na razie można go zamknąć i czekamy oczywiście na kolejne Twoje redaktorskie wyczyny ?

Temat zamknięty.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.