Sign in to follow this  
squall

Podsumowanie I Edycji BatWing 2v2

Recommended Posts

Wczorajszej niedzieli, 12 maja dobiegła końca I Edycja BatWing 2v2, w której triumfowała para squall/hiszpan wygrywając po raz drugi z parą V1C-T3rino/Tomson 2:1 [(13:5 de_nuke, 7:13 de_cbble, 13:6 de_train) obie pary spotkały się ze sobą także w półfinale, gdzie również para squall/hiszpan wygrała 2:1]. Tym samym zwycięska para zrewanżowała się za porażkę w I Edycji BatCup 2v2 (dla przypomnienia, link do drabinki I Edycji BatCup 2v2: LINK), w której V1C-T3rino grał razem z Greenem (również uczestnikiem obecnego turnieju) i z parą squall/hiszpan spotkali się w półfinale i wtedy wygrywając 2:1.

Wynik końcowy:

csH0hx5.png

fJY8avo.png

I MIEJSCE- squall/hiszpan - 300 zł
II MIEJSCE -
V1C-T3rino/Tomson - 200 zł
III MIEJSCE -
Kraxy/AdaX - 100 zł

Turniej w trybie Wingman na pewno był ciekawym doświadczeniem, odskocznią od rzeczywistości, budził również wiele emocji wśród graczy i czas
pokaże, czy jako organizatorzy podejmiemy się zorganizowania takiego turnieju ponownie, wiele zależy od społeczności i już z tego miejsca proszę o składanie wszelkich propozycji dotyczących następnych turniejów, jego systemu, trybu itp. 
Cała rozgrywka zajęła 18 dni. Czy to dużo? Sądzę, że nie, biorąc pod uwagę fakt, iż była w tym czasie majówka, matury i byliśmy bardzo elastyczni jeśli chodzi o terminy, przystaliśmy na wszystkie prośby przełożenia meczów.

Myślę, że przyszedł czas na podziękowania - mimo że turniej odbył się w niezbyt korzystnym okresie dla sieci (liczne rezygnacje kadry), to turniej został przeprowadzony bez żadnych zakłóceń, za co dziękuję między innymi Mazurowi, który bardzo mi pomógł w organizacji turnieju, zawsze mogłem na niego liczyć i uważam, że stanowiliśmy zgrany duet, oczywiście galbarowi za możliwość zorganizowania kolejnego turnieju, spełniania się tutaj na sieci, czerpaniu frajdy z gry i tym razem powrotu na "tron", ogromne podziękowania dla MMayoora za donację 500 zł na rzecz turnieju, tak naprawdę to od niego wyszła inicjatywa zorganizowania całego przedsięwzięcia, dziękuję również SeeQ za pomoc przy konfiguracji serwera, przede wszystkim Wam, uczestnikom, za udział w turnieju, mam nadzieję, że się nie zawiedliście i z chęcią weźmiecie udział w następnych turniejach przez nas organizowanych i  dziękuję każdemu który w mniejszym czy większym stopniu pomógł nam przy turnieju.

Zapraszam do komentowania co Wam się w turnieju podobało/co chcielibyście zmienić, każda uwaga jest cenna, chcemy się doskonalić, aby to Wam grało się lepiej i przyjemniej.

Na ten moment dziękuję jeszcze raz wszystkim i mam nadzieję do następnego turnieju! 🍻

Jedyna uwaga do całego turnieju to chyba to, że komuś tryb rozgrywek się pomylił i zamiast aim'a był wingsman. Poza tym bardzo dobrze się bawiłem podczas uczestnictwa. 

Ps. aim >>>> inne tryby

Świetna robota @squall, ale wszyscy wiedzą że w Twoim wykonaniu to nic nowego 😉 Czekam w końcu na dzień kiedy siądziemy i razem pogadamy przy Jacku Danielsie z lodem! 😉

Wracając do turnieju - dziękuję wszystkim uczestnikom oraz osobom które wspierały w organizacji tegoż przedsięwzięcia. Squall wymieniał już kogo trzeba, więc nie będę się powtarzał. Dobrze widzieć te turnieje u nas i choć w marzeniach wyobrażałem sobie większy rozmach to tak czy inaczej wypada być zadowolonym! 💪

Nagrody zostaną wypłacone początkiem czerwca - odezwę się w tej sprawie bezpośrednio do par z TOP3!

Gratulacje dla zwycięzców za swoisty 'powrót' na tron, a także dla wszystkich innych uczestników! ✌️