Sign in to follow this  
Piorun Trzeci

Reset HLStats - ustalenie godziny resetu

Recommended Posts

Reset powinien być robiony z aktualnych punktów.

Finalnie Obrotuwa na Arenach skończył na drugim miejscu zaraz po mnie.

Ten screen musi być z ranka, a do wieczora można było nabijać punkty więc gość stracił cały dzień na nabijaniu punktów i nic z tego nie ma.

@Piorun Trzeci reset jest jak najbardziej zrobiony z aktualnych punktów.

Reset HLStats jest robiony 5 dnia każdego mieisąca (nie ma ustalonej godziny), czyli na nabijanie punktów gracz ma czas do godziny 23:59 czwartego dnia każdego miesiąca. Możesz zobaczyć jeszcze Reset HLStats za ubiegły miesiąc, który odbył się o godzinie 15:19 - LINK.

3 godziny temu, joziu napisał:

@Piorun Trzeci reset jest jak najbardziej zrobiony z aktualnych punktów.

Reset HLStats jest robiony 5 dnia każdego mieisąca (nie ma ustalonej godziny), czyli na nabijanie punktów gracz ma czas do godziny 23:59 czwartego dnia każdego miesiąca. Możesz zobaczyć jeszcze Reset HLStats za ubiegły miesiąc, który odbył się o godzinie 15:19 - LINK.

W takim razie punkty powinny być resetowane 5 dnia miesiąca o godzinie 00:00, a nie o jakiejś randomowej. Wychodzi na to, że wtedy każdy gracz na naszym serwerze gra po nic.

Uważam, że jest to totalnie bez sensu i powinno zostać to zmienione. I jestem za tym, aby inaczej rozdać vipy, ponieważ tabela różniła się znacząca przy tym screenie a resecie punktów.

Jeżeli chcesz możemy przenieść resztę rozmowy na PW, bo to jest temat do odbierania vipów, ale odpowiem Ci na twój ostatni post - zgodze się, że resety powinny się odbywać o tej samej godzinie, dlatego też postaram się, aby wszystkie kolejne resety odbywały się o godzinie 23:00 piątego dnia miesiąca.

Co do słów "Wychodzi na to, że wtedy każdy gracz na naszym serwerze gra po nic" - to czy gdy nie było resetów hlstats to gracze grali po nic? Nie sądze. Grali oni, dlatego, że serwer im się podoba.  VIP jest to jedynie wynagrodzenie najlepszy 5 graczy! Nie mamy obowiązku nagradzać graczy za wbity ranking, natomiast to robimy.

57 minut temu, Piorun Trzeci napisał:

Uważam, że jest to totalnie bez sensu i powinno zostać to zmienione. I jestem za tym, aby inaczej rozdać vipy, ponieważ tabela różniła się znacząca przy tym screenie a resecie punktów.

Posiadam tabele tylko sprzed godziny 12:00, jednakże jeżeli ty posiadasz tabelę z późniejszych godzin to wyślij mi ją na PW i poszukamy jakiegoś rozwiązania 😉 

Na ten moment wszystko pozostaje tak jak jest.

Pozwoliłem sobie wydzielić te posty jako osobny temat, bo tamten jest przeznaczony do odbioru VIPów za ostatni reset hlstats. 

Uwagi są słuszne, natomiast odpowiedzi ze strony jozia także. Postaramy się ustalić dokładniej termin resetu i ściągania statystyk, natomiast nie będziemy w stanie wszystkiego przeprowadzić w minutę, dlatego najpewniej przybliżymy to do godziny czy 30min (np.: 23:30-00:00 4go dnia miesiąca). Uważam, że takie ustalenie powinno satysfakcjonować graczy, a będzie też wykonalne ze strony samej Administracji 😉 

Dobrze zatem podsumowując temat - postaramy się by reset HLStats każdorazowo odbywał się w godzinach 23:30-00:00 4go dnia miesiąca.
Proszę o odnotowanie tej zmiany @Mazur @joziu.
Dzięki za propozycję @Piorun Trzeci! 😉 Możesz odebrać VIPa na dowolnym serwerze na okres 5 dni za napisanie tej propozycji. Po odbiór zgłoś się, do któregoś z dwóch wyżej wymienionych 😛

Temat zamknięty.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this