NyuK

Podsumowanie - Kwiecień 2019

Recommended Posts

Długo nie było podsumowań,ale w końcu nadszedł ten moment - dobra robota Nyuk! Według mnie fajnie się to czyta, ale trzeba jeszcze popracować nad estetyką. 

:classic_rolleyes:

Troszkę taki mix zrobiłeś ale informacja i humor na duży +

Woow kawał dobrej roboty, szanuję 😄 
Btw, sporo mi wyjaśniłeś i opowiedziałeś na kilka moich pytań,  których nawet nie musiałem zadawać, dzięki! 🙂 

Podsumowanie fajne i schludnie napisane jednakże ten ''mix'' kolorków zwyczajnie kuje w oczy i ciężko momentami czegokolwiek się doczytać. Biały i np. niebieski w zupełności wystarczy (niebieski po to aby podkreślić coś ''znaczącego'' ofc)

Najs niuk 

No no no nyuk postarałeś się (dodaj SeeQa jeszcze w rezygnacjach xdd)

1 godzinę temu, NyuK napisał:

Powitajmy również nowego Junior Admina, Mazur! Kacper po awansie dodał jedynie tyle:  PvFiK0t.jpg. Prawdziwa poezja.

No jakbym wiedział, że dostanę teraz taką rangę to bym inaczej zareagował xD A tak był to surprise, bo sam się nie spodziewałem tego. Tak czy inaczej dzięki xD 

Dobre podsumowanie ale niestety zmuszony jestem odwołać się do jednej rzeczy 🙂 

6 godzin temu, NyuK napisał:

We wtorek 30 kwietnia miała miejsce fala rezygnacji, którą zapoczątkowała degradacja SupaSaiyu oraz  Tysia (o tym później 😉 ).Pierwszy z nich postanowił wywołać bunt, co sprawiło, że zabrał ze sobą większą część administracji arenek. Do tego dołączyły się również inne osoby.

Nie kazałem nikomu składać żadnej rezygnacji i nie wywołałem żadnego buntu (Poinformowałem adminów o tym co właściciel sądzi na ich temat - zacytowałem słowa wypowiedziane przez niego podczas spotkania na którym wraz z Tysią otrzymałem degrada 🙂).