Murloczek

Diablo 3 dla początkujących

Recommended Posts

Dobry poradnik widzę jak duży wkład włożyłeś w stworzenie tego poradnika sam jako "doświadczony" gracz Diablo wiele się dowiedziałem 

Jeżeli chodzi o gierkę to jakoś mi nie podchodzi, ale będę wiedział ocob jak zacznę grać XD.

A już tak na poważnie, widać ile czasu musiałeś poświęcić na omówienie tak obszernej gry dla POCZĄTKUJĄCYCH graczy, już nawet nie chce pytać o zapotrzebowanie czasowe na taki poradnik bo zapewne było ogromne :0

Leci repka ode mnie ^^

5 godzin temu, Murloczek napisał:

@ref

Możesz mi wyjaśnić w jakim celu to robisz i uzasadnić dlaczego nie powinienem Cię zwarnować za ten zbędny post?

ummm chciałem po prostu zyskać zainteresowanie w tym temacie co w sumie osiągnąłem te 3 min temu i też w sumie nie przemyślałem tego co zrobiłem bo to takie ostrze obosieczne, bo niby atencja ale mogę dostać warnem w pysk (czyli ze zmęczenia pracą (elektryka w domu) spieprzyłem trochę)

Jutro usuwam te cztery posty, na przyszłość pamiętaj, żeby nie pisać tego typu postów w takich tematach, bo skończy się to warnem. Refować to sobie możesz bukszpryt (h3h3) albo tematy w zleceniach na grafikę lub w dziale Giełda...