Sign in to follow this  
galbar

Coś się kończy, coś się zaczyna!

Recommended Posts

Witajcie! 🦇

Pamiętam jak niespełna rok temu kończył się Słoneczny a zaczynał się BatCave! 🦇
Radośnie działaliśmy i tworzyliśmy tą społeczność od podstaw, pracy było wiele, ale i osób do pomocy nie zabrakło! 💪
Idea była prosta - nowe miejsce, przyczółek... jaskinia - dla osób, które się znają, ale też dla nowych ludzi!  👨‍👧‍👦
Mogliśmy to wszystko stworzyć dzięki znakomitej współpracy i niebywałej wierze pokładanej w sobie nawzajem! 👼
Ale przyszedł czas na... można by rzec - zmianę pokoleniową! 😉 Czas mój i @Lodara przy aktywnym tworzeniu sieci dobiega końca!

Abdykując niejako ze stanowiska Właściciela, chciałbym powołać, a może bardziej zaproponować je jedynej słusznej w moim odczuciu osobie - @Kraxy'emu, którego chyba przedstawiać nikomu nie trzeba! 😎
Przez cały ten czas na pewno mogłem wiele się nauczyć i rozwinąć, lecz podobnie jak dla Lodara, tak i dla mnie, przychodzi czas na nieco inne wyzwania w życiu! 😛
Robiąc ten krok nie waham się, bo wiem że są tu świetni ludzie, gotowi udźwignąć ciężar jakichkolwiek obowiązków, czy raczej wyzwań, które przed sobą postawią!
Istotą sprawy jest tutaj pewne znane powiedzenie - He's the hero we deserve, but not the one we need right now - bo są inne miejsca gdzie z kolei - He's not the hero we deserve, but the one we need right now 🧐
Lubię jak wiecie zawsze nawiązania do słynnego człowieka-nietoperza, bo postać ta jest dla mnie swego rodzaju autorytetem, będącą wzorem pod wieloma względami, ale nade wszystko pod względem moralności! 😊
I choć domyślam się, że większość z Was tego typu "fazki" na Batmana nie podziela, jednak głęboko wierzę, że macie swoje inne autorytety i ideały, które prezentują się równie godnie i które są dla Was pewnego rodzaju wyznacznikami w wielu kwestiach życiowych 🙂
Stawiając tu kropkę nie chcę wiele się rozpisywać, bo nie chcę nikogo zanudzać, ani nikogo pominąć, dlatego zakończę w prosty sposób - dziękuję i trzymam kciuki - do końca świata i jeden dzień dłużej! ✌️

Pozdrawia,
galbar

• Plus 2

Posted (edited)

Już dzisiaj we wszystko bym uwierzył gdy dostałem w prima aprilis wezwanie na komendę xD Ale dzwoniąc do nich uświadomili mi że to nie są żarty. 😄😄Ale nie da się uwierzyć że zostawił byś taką sieć tak o od buta. 😄 Pozdrawiam 

Edited by KasaTHC
  • Plus 2

kurde tyle czasu z zycia mi zabraleś a to tylko dla takiego zarciku. Uspokój sie i zjedz snikersa bo gwiazdorzysz! xD

• Plus 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this