galbar

Rój nietoperzy - część 1

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA!

Zmiana planów. Odbędzie się tylko jedna sesja o godzinie 20:00. Proszę o potwierdzenie czy osoby z sesji o 13:37 mogą zostać przepisane na 20:00.

Witajcie 🦇

W związku z tym, że wciąż pracujemy nad serwerami i codziennie modyfikujemy je ulepszając i dopasowując lepiej do wymagań potencjalnych graczy, potrzebujemy także testów przyszłych sytuacji rzeczywistych, które pokażą kolejne ewentualne uchybienia, dzięki czemu uda nam się zapobiec późniejszemu ewentualnemu rozczarowaniu ze strony nowych graczy (cel główny). Najlepiej zrobić je już z osobami, które się ma, dlatego ogromnie liczymy na Wasze wsparcie. Zadaniem jest planowe zapełnienie serwerów do stanów:

1. Zombie Mod - 10/16
  2. Only AWP - 10/16
  3. MultiArena 1vs1 - 8/14

Tak, by wciąż zostawić miejsce dla potencjalnych nowych graczy, których na pewno obecność tylu osób może zachęcić do odwiedzenia serwera właśnie w takim momencie (cel poboczny).

Odbędą się DWIE SESJE w dniach i godzinach wymienionych niżej Odbędzie się JEDNA SESJA w dniu i godzinie wymienionej niżej. Jej długość wstępnie ustalam na 30minut, ale jeśli ktoś będzie chciał i mógł zostać dłużej to oczywiście perfekcyjnie.

• SESJA (część 1) - termin: sobota 21.07.2018, godzina 20:00 - czas trwania: 30minut - serwery: wszystkie

Lista chętnych na obecność na poszczególnych serwerach:

1. Zombie Mod (4/10):
    - SeeQ
    - Kirtasho
    - NyuK
    - Inext
    -
    -
    -
    -
    -
    -
  2. Only AWP (7/10):
    - galbar
    - ReTko
    - grzesio
    - dawie
    - Pietrek
    - Born
    - AdaX
    - MaTTiG
    -
    -
  3. MultiArena 1vs1 (9/8):
    - Tysia
    - unlucky
    - poniacz
    - Kraxy
    - Ga_Briel
    - hubix
    - joziu
    - MasterOfPyro
    - milandee

Wpisujcie w odpowiedziach kto chętny i na którą sesję i serwer, to będę aktualizował listę! Z góry dziękuję za pomoc wszystkim biorącym udział w akcji! 💪

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę w sobotę o 20 na MultiArena 1vs1 lub Zombie MOD (zależy gdzie będzie więcej osób 😛).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja będę o 20, ale skoro Batman idzie na AWP, to Catwoman na Areny 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość poniacz

Sobota godz 20 - Arenki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie wiem, ale postaram się być kiedyś. Bardziej o 20 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.