galbar

Awans - 3majsie1995

Rekomendowane odpowiedzi

Z rangi: Admin - BaseBuilder
Na rangę: Opiekun - BaseBuilder
Powód: 3majsie wykazał się w ostatnim czasie ponadprzeciętnym zaangażowaniem w rozwój serwera BB, pomagał także bardzo w pracach nad serwerem COD, prowadząc je z SeeQ'em, z którym wcześniej ich relacje nie układały się najlepiej. 3majsie to osoba pełna energii i zapału, nierzadko zdarzają mu się różnego rodzaju gafy jednak niepodważalnym faktem jest to, że zaraża on innych swoją pozytywną energią! 😉 Jego wysiłki postanowiłem nagrodzić premiując go na stanowisko Opiekuna serwera BaseBuilder, gdzie jeszcze przez jakiś czas w obowiązkach tych będzie pomagał mu bardzo doświadczony na tym trybie Pietrek. Po kilku tygodniach planujemy, aby 3majsie zajmował się już serwerem samodzielnie (przynajmniej w teorii, bo w praktyce jestem pewien że Pietrek wciąż będzie doglądał swojego 'dziecka' [mowa o serwerze :D]). Jestem przekonany, że nie zawiodę się na Maćku podejmując taką a nie inną decyzję. Oczywiście wciąż pozostaje on na rangach Moderator oraz Grafik. Życzymy sukcesów i liczymy na udaną współpracę! 💪

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.