Jump to content

128TR na serwerze Only DD2

Czujesz różnicę?

Nowy Opiekun, Nowy TickRate

Grafika Otoczenia Profilu

Jeszcze więcej możliwości!

Zobacz jak jeszcze bardziej spersonalizować swój profil na forum

Usunięcie Składek Adminów

Gamechanger?

Wejdź i sprawdź jak będzie to działać teraz

Zloty Nietoperzy

Nowy, cotygodniowy event - w każdą sobotę VIPy do wygrania!

Dowiedz się więcej

Nasi partnerzy:

Adaś

Podanie na Admina - Adaś

Recommended Posts

Pisząc podanie jakiś czas wcześniej kilka osób zwróciło mi uwagę na niektóre rzeczy jak np.0 lvl steam oraz żle podane steam id, co poprawiłem w tym podaniu. Minęło więcej niż tydzień więc próbuje jeszcze raz mając nadzieje.

Nick na serwerze: ❤️ Adaś ❤️

Twoje UID: STEAM_0:1:455876572

Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198872018873/

Byłeś/aś już kiedyś adminem?: Niestety nie byłem, lecz granie na serwerze MultiArena 1vs1 64TR skłoniło mnie do napisania tego oto podania, i liczę że zostanie rozpatrzone pozytywnie. Dotychczas wszyscy mówili mi, że nie mogę być administratorem ponieważ nie mam doświadczenia, którego nie byłem w stanie nabyć ponieważ nie byłem administratorem.

Dlaczego Ty?: Uważam, że mógłbym posiadać admina na serwerze MultiArena 1vs1 64TR aby móc pomagać innym graczom oraz banować złych ludzi, którzy oszukują. Sądzę że pomimo mojego krótkiego stażu na serwerze mógłbym przysporzyć się do jego rozwoju.

Coś o sobie: O sobie mogę powiedzieć niewiele, ponieważ nie mam wiele zainteresowań ale jedno jest pewne, to że lubię grać w gry i mam dużo czasu aby poświęcić na serwerze.Interesuję się też montażem komputerów, fotografią oraz coraz bardziej wkręcam się w bycie baristą. Cały czas myślę nad nauką programowania ale nieustannie mam problem z rozpoczęciem nauki. W obecnym momencie nie mam zbyt dużo czasu na granie, ale to tylko do 7 lutego ponieważ przygotowuje się do urodzin.

Akceptujesz składkę i regulamin? (TAK/NIE) TAK

Edited by Adaś

Kolega stał się częścią społeczności na arenkach. Ma sporo godzin (prawie 22), udziela się zawsze na mikrofonie więc w jego chacie próżno doszukiwać się czegoś. Wcześniej zarzucano mu niski lvl Steam i błędy w podaniu, więc poprawił je, tak jak należy. Zachęcam Cię Adaś do większej aktywności w nasze forum, poczynając od ustawienia awatara (bo profil masz uzupełniony super!).  Od siebie mogę powiedzieć, że skoro nie ma doświadczenia, to mogę mu zaoferować pomoc.
Cały czas mam małe uprzedzenia co do godzin w csa, ale jeśli nikt wcześniej nie widział problemu, to i ja nie będę tego robić.

Jestem na daniem mu szansy 🙂

• Plus 2

Niestety ale TYDZIEŃ to nie jest okres w którym ktoś może się na tyle zmienić.

-Steam poziom 0

-Łączny czas w grze 65h xDDD

Jestem na NIE.

Nie zmienię zdania do czasu aż nie zrobisz chociaż 150h 🙂 

• Plus 1

JESTEM NA TAK

Estetyczne podanie

Spełnienie wymagań spod ostatniego podania

Logi przejrzałem, bo taki ze mnie detektyw i nic w nich nie widzę

Poza tym @Tysia lubi małych chłopców :3

• Plus 1

Jestem na Tak

1.Składka +

2. SM ? /? 

3.Nie byłeś adminem - 

4.Aktywność na forum - 

5.Wiele razy widziałem cię na serwerze +

6.Poprawiłeś konto steam +

• Plus 1

52 minuty temu, SupaSaiyu napisał:

Niestety ale TYDZIEŃ to nie jest okres w którym ktoś może się na tyle zmienić.

-Steam poziom 0

-Łączny czas w grze 65h xDDD

Jestem na NIE.

Nie zmienię zdania do czasu aż nie zrobisz chociaż 150h 🙂 

Ten TYDZIEŃ to nie był okres w którym się zmieniłem a jedynie czasem, w którym poprawiłem rzeczy nadmienione mi w poprzednim podaniu przez TOUCHME i nie rozumiem kilku rzeczy :

1.Co do wieku to przez admina FeRo dowiedziałem się o możliwości składania podania na admina od 15 roku życia.

2. Mój poziom steam jest na drugim poziomie.

3.Racja, mój łączny czas w grze na tym koncie nie jest zadawalający ponieważ poprzednie konto zostało mi skradzione i nie miałem możliwości odzyskania go pomimo wszelkich starań. Nie jestem w stanie go znaleść ze względu na zmienioną nazwę i roczną przerwę w poszukiwaniach. Godziny w grze mogę zawsze nabić na serwerze pomagając innym graczom :).

Byłbym bardzo wdzięczny gdybyś się odniósł do mojej wypowiedzi.

Co do poziomu steam - wydawało mi się że było zero ale teraz widzę 2 - może moje niedopatrzenia a może szybki craft tanich odznak 🙂 nie wiem - poprawiam swoją wypowiedź.

Co do wieku to IMO 16 lat to powinno być minimum żeby być adminem i tak, można się upierać że to tylko rok itp więc można przymknąć oko ALE! ilość godzin na tym koncie jest tragiczna. Czy miałeś stare konto czy nie - NIE WIEM i wypowiedź typu "miałem i ktoś mi ukradł" nie musi być prawdą i równie dobrze mogłeś dostać na starym perma co by Cie skreślało w moich oczach całkowicie. Prawdy na temat starego konta się nigdy zapewne nie dowiem więc stawiam Cie na poziomie nowego gracza CSGO który nie ma nawet 100h. Czity do csa nie zawsze są łatwe do rozpoznania i sam mimo prawie 3 tyś h w GO oraz ponad 1 tyś w 1.6 S i NS czasami mam problem w przypadku gdy ktoś dobrze "skonfiguruje haxy". Admin bez doświadczenia i  w takim wybuchowym wieku może nie tylko pobanować niesłusznie graczy ale nagminnie nadużywać praw administratora co jest niedopuszczalne a tego chyba każdy chce uniknąć. 

To jest tylko i wyłącznie moja osobista wypowiedź. Przy większości pozytywnych wypowiedzi moja nic nie powinna zmienić i dostaniesz swoją szanse. Jako admin wypadało żebym się wypowiedział i to zrobiłem a co dalej reszta zadecyduje to już nie moja sprawa 🙂

Edited by SupaSaiyu

35 minut temu, SupaSaiyu napisał:

Co do wieku to IMO 16 lat to powinno być minimum żeby być adminem

@SupaSaiyu Radze przeczytać kryteria 🙂  ukończone 15 lat – jednak ważniejsze jest dojrzałe podejście, dlatego w niektórych przypadkach przyjmowane są osoby niespełniające tego kryterium,

Jestem na tak:

+ aktywny

+ 2lvl steam

+ brak wulgaryzmow na czacie

9 godzin temu, joziu napisał:

@SupaSaiyu Radze przeczytać kryteria 🙂  ukończone 15 lat – jednak ważniejsze jest dojrzałe podejście, dlatego w niektórych przypadkach przyjmowane są osoby niespełniające tego kryterium,

Jestem na tak:

+ aktywny

+ 2lvl steam

+ brak wulgaryzmow na czacie

Radze przeczytać moją wypowiedź ze zrozumieniem i wtedy zająć się poprawianiem 🙂

Tym razem Ci pomogę :

"Co do wieku to IMO 16 lat to powinno być minimum żeby być adminem|

Wybacz za użycie skrótu, który nie każdy musi rozumieć więc już wyjaśniam: IMO(ang. in my opinion) - według mnie, moim zdaniem.

Dalej w mojej wypowiedzi wypowiadam się:

"To jest tylko i wyłącznie moja osobista wypowiedź"

Wiem że moja wypowiedź mogła zaboleć gdyż sam masz 15 lat(info z pod awataru) ale kolejnym razem czytaj wszystko i pomyśl dokładnie dwa razy zanim kogoś poprawisz. 

Mam nadzieje wszystko ładnie wyjaśniłem i nie będę musiał więcej śmiecić bezsensownymi postami.

Pozdrawiam 🙂 

• Plus 1

Jestem na TAK

1. Składka+

2. Aktywny +

3. SM? 

4. Konto steam +

5. Nie był adminem-

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.