Jump to content

128TR na serwerze Only DD2

Czujesz różnicę?

Nowy Opiekun, Nowy TickRate

Grafika Otoczenia Profilu

Jeszcze więcej możliwości!

Zobacz jak jeszcze bardziej spersonalizować swój profil na forum

Usunięcie Składek Adminów

Gamechanger?

Wejdź i sprawdź jak będzie to działać teraz

Zloty Nietoperzy

Nowy, cotygodniowy event - w każdą sobotę VIPy do wygrania!

Dowiedz się więcej

Nasi partnerzy:

Sign in to follow this  
galbar

Logo sieci

Recommended Posts

Tylko wiesz, dla mnie też się ona bardzo podobała tylko, to jest kopia tego LINK, przez co mogły by być w razie czego jakieś problemy prawne... Dlatego obecne logo jest właśnie takie... Nietypowe ;) a bo zapomniałem była jeszcze jedna propozycja, samego napisu, wyglądała ona tak: (uwaga jest brzydka...)

JpswGwd.png

Edited by 3majsie1995

Dodam tylko, że generalnie moją prośbą było oparcie koncepcji finalnej na tym:

thumb-1920-420100.jpg

W dniu 5.02.2019 o 12:14, 3majsie1995 napisał:

...Co więcej też widzicie problem czcionki, dlatego też każdy kto podeśle tu swoją czcionkę która według niego lepiej pasuje może zostać nagrodzony ^.^ Oczywiście nagroda będzie tylko dla jednej osoby, nie muszę chyba tłumaczyć zasad... Ja będę każdą sprawdzał i podmieniał, a Galbar wybierze jedną, tą najlepszą... Dzięki wielkie za pomoc :D

Proszę o małe odświeżenie, dalej jest to aktualne, aczkolwiek poszerzę swoją propozycję. Ten kto da najlepszą propozycję odnośnie loga, np. Zmień to tamto, albo zrób coś na wzór tego, użyj tej czcionki i tej... Zostanie nagrodzony, aczkolwiek może być to tylko jedna osoba, a więc kto będzie myślał najbardziej kreatywnie, bądź co bądź, najbardziej trzeźwo dostanie nagrodę. Ja oraz @galbar liczymy na was. Dziękujemy <3

No gud gud

Taka szybka propozycja aka grafiti (Bardziej fan art niż propozycja bo nie nadaje się trochę XD)

E1gap98.png

Edited by 3majsie1995

@3majsie1995 dzięki! Ciekawa koncepcja, aczkolwiek ta korona zbędna w moim odczuciu, podobnie jak te "ramki" w lewym górnym i prawym dolnym rogu napisu. Jak chodzi o tego batmana/bataranga na dole to jest on mało estetycznie wstawiony, odnoszę wrażenie że powinien być umiejscowiony nieco niżej tak żeby kompozycja miała sens i ład 😉

Godzinę temu, galbar napisał:

@3majsie1995 dzięki! Ciekawa koncepcja, aczkolwiek ta korona zbędna w moim odczuciu, podobnie jak te "ramki" w lewym górnym i prawym dolnym rogu napisu. Jak chodzi o tego batmana/bataranga na dole to jest on mało estetycznie wstawiony, odnoszę wrażenie że powinien być umiejscowiony nieco niżej tak żeby kompozycja miała sens i ład 😉

Co do korony i ramek to muszę przyznać Ci racje 😄 tego po prostu tu jest za dużo. Umiejscowienie tego gacka w tym miejscu może miało dawać złudzenie efektu 3D.  Wydaje mi się że  po zmianach których zaproponowałeś może być lepiej ale imo dalej bedzie jakiś taki brak 😄 tylko sam nawet nie wiem co bym tutaj dodał/zmienił.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.