galbar

Logo sieci

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! 🦇

W dniu dzisiejszym zmieniliśmy wygląd lewego górnego rogu forum 🧐 nietoperki odleciały na dobre, a napis, który znajdował się nad nimi również zniknął... w miejscu tym pojawiło się natomiast logo sieci autorstwa @3majsie1995!

Logo utrzymane w kolorystyce forum (czerń i błękit), w kształcie bataranga, z wyróżniającą się na środku postacią Batmana wokół którego znajdziemy modele CT (po lewej) oraz Terro (po prawej). Znajdziemy tam także całą masę charakterów znanych z komiksów, gier czy filmów o Batmanie. Poniżej przedstawiam tą grafikę w nieco większym rozmiarze:

2zxSdag.png

Oczywiście po kliknięciu na logo zostajemy przekierowani na stronę główną forum.

Zachęcam do wyrażania swoich opinii na temat loga, a także proponowania ewentualnych zmian w tej materii, co oczywiście bierzemy pod uwagę i jesteśmy na to jak najbardziej otwarci! 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Logo samo w sobie fajniusie, lecz niestety średnio pasuje do stylistyki forum, bo jest za bardzo cukierkowe i napis kompletnie nie pasuje. Wystarczy, że się lekko przerobi i gitara.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się po części z poniaczem - logo jest zbyt cukierkowe tzn. według mnie ilość postaci w "nietoperzu", nieestetycznie wyglądają też nogi CT i T, które wychodzą poza "nietoperza". Co do napisu "batcave.pro" czcionka również mogła by być nieco lepsza. Do reszty nie mam się o co przyczepiać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś tu za cicho ;/ Mi ogółem praca się podoba, tyle że bardziej do tego forum, pasowałaby (według mnie) wersja bez niebieskiego w kątach, no i ten napis co nie daję mi spokoju... Co o tym sądzicie, bardzo chętnie mogę zasugerować się czyimś zdaniem i dokonać małych poprawek ^.^ @joziu oraz @poniacz, tak jak mówiłem zgadzam się z wami. Co więcej też widzicie problem czcionki, dlatego też każdy kto podeśle tu swoją czcionkę która według niego lepiej pasuje może zostać nagrodzony ^.^ Oczywiście nagroda będzie tylko dla jednej osoby, nie muszę chyba tłumaczyć zasad... Ja będę każdą sprawdzał i podmieniał, a Galbar wybierze jedną, tą najlepszą... Dzięki wielkie za pomoc :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście uważam że to logo jest zbyt skomplikowane i ma zbyt wiele elementów graficznych 😄 Zdecydowanie bardziej wolę proste loga (fan prostoty xD). Jednakże to tylko moja opinia, każdy ma inny gust 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lodar to ja ci pokaże jakie były proponowane...

BaDFpJV.png

Ih8FWFH.png

PlUg2Lk.jpg

I skończywszy na obecnym ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsze i ostatnie KOZACKIE 😄 Co do tych czcionek co tam na górze pisałeś to ja ogólnie mam bardzo słabe więc nic ciekawego ci nie podeśle, ale osobiście uważam, że bez żadnych napisów byłoby lepiej 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@3majsie1995 dla mnie nadal wszystkie zbyt skomplikowane xD Ja bym widział coś takiego, co gracz mógł by sobie narysować w zeszycie z nudów na lekcji. To raczej jest zbyt skomplikowane na cos takiego xd

Wpisz sobie w google "logo" i zobacz wyniki. W 90% przypadków są to proste obrazki symbolizujące lub nawiązujące do tematu działalności które reprezentują. Są oczywiście bardziej skomplikowane loga, ale nadal są prostsze od naszego w moim odczuciu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dobra, zrobię coś w grafice rastrowej... Namaluję coś w ollustratorze :) @poniacz napis jest wymagany przez Galbara.

Edytowane przez 3majsie1995

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@3majsie1995 Odnosząc się do twoich grafik:

1. Najbardziej mi się spodobała spośród podanych przez Ciebie prac, aczkolwiek nie pasowałoby to kolorystycznie do forum, dlatego postanowiłem zrobić wersję z bardziej odpowiednimi kolorami 😄 Wygląda to tak:

pbnKJr3.png(zdjęcię pomniejszone, by nie zajmowało całego miejsca w poście 😛 )

2. Ta praca z kolei najmniej mnie urzekła. Nie wiem dlaczego, lecz wydaję mi się, że to przez jaskrawość. Nie jest to żaden HEJT w Twoją stronę, tylko po prostu jakoś mi się nie podoba 😄

3. Tutaj jedynym minusem jest to, że gdybyśmy dodali ową grafikę na forum, to w ogóle nie byłaby ona widoczna. W celu możliwości przekonania się jakby to wyglądało w praktycę, podmieniłem grafiki na stronie głównej wykorzystując "Zbadaj element"

aDtmNEh.jpg

Jak widać (a może nie 😄) nie wygląda to za dobrze. Czarne na czarnym tle nie daje dobrych efektów.

Tak więc reasumując wszystkie aspekty kwintesencji tematu, dochodzę do fundamentalnej konkluzji. Warto porobić coś z tą pierwszą grafiką, gdyż może przynieść to owocne skutki 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi