Jump to content

128TR na serwerze Only DD2

Czujesz różnicę?

Nowy Opiekun, Nowy TickRate

Grafika Otoczenia Profilu

Jeszcze więcej możliwości!

Zobacz jak jeszcze bardziej spersonalizować swój profil na forum

Usunięcie Składek Adminów

Gamechanger?

Wejdź i sprawdź jak będzie to działać teraz

Zloty Nietoperzy

Nowy, cotygodniowy event - w każdą sobotę VIPy do wygrania!

Dowiedz się więcej

Nasi partnerzy:

Sign in to follow this  
PIX0R

Jaskiniowa gazetka - Styczeń 2019

Recommended Posts

Witam od tego miesiąca zaczynam robić gazetki, którę mają na celu trochę dać informacji, rozbawić i pozbawić nudy. Jest to miesięcznik więc każda gazetka będzie pojawiała się co miesiąc, mam nadzieję że uda mi się utrzymać stan aktywności gazetek. Gazetka zawiera m.in. List do mikołaja, życzenia świąteczne, newsy z sieci, awansy i degradacje, typer, kawał świąteczny oraz utwór miesiąca. Miłego czytania 😉

P.S. Kolejne gazetki będą coraz lepsze oraz będą zawierały więcej i przydatniejszych informacji.

gDxiUKx.png

Tc0tW7t.png

mLJ65VA.png

Tgzsw67.png

tYM86r9.png

pmnzauL.png

WuQCfEu.png

nDi2ar8.png

ZAmxUjo.png

sbwBCyo.png

mT5lAku.png

Dziękuję za przeczytanie gazetki teraz proszę o informacje jak wam podobała się gazetka, co zmienić dodać itp.

Edited by PIX0R

Czcionka mało czytelna, kolory zbyt jasne i niepasujące do stylu forum. List do Mikołaja to nie wiem jak mam odbierać? To tak naprawdę czy sobie jaja robisz? O kim mowa? Co to ma na celu? Nie rozumiem niestety. Życzenia świąteczne... serio? Mogłeś sobie darować - mamy 11 stycznia... Ten kawał bardzo naciągany i mało śmieszny.

Awanse są z jakiego okresu? Czemu nie napisałeś o nowych Grafikach czy Redaktorze? Degradacja? Widziałeś rangi TazioR'a na pewno?! Ja kojarzę więcej np.: 1Lozii1...

Typer mi się bardzo podoba 😉

Utwór miesiąca wybrałeś na jakiej podstawie? Swoją drogą może to i dobry pomysł abyśmy robili przy każdym wrzucaniu nowych RSów ankietę który utwór jest najlepszy (możliwość jednokrotnego wyboru) i potem podsumowali jaki został wybrany i ewentualnie zostawili go na kolejną paczkę RSów również 🙂

Podsumowując - brawa za chęci, ale co do samego wykonania i treści mam jak sam widzisz dość sporo zastrzeżeń.

Tlo bardzo oczejbne, swieta minely, mogles daj jakies ciemno tlo. Czcionka tez taka nieczytelna. Mogles zawrzeć  wiecej informacji.

@Galbar

@Joziu

Dziękuje wam za opinie następne gazetki będą dużo lepsze dzięki waszym opinią ;))

Temat zamknięty.

trochę czasu minęło, aktywności już nie ma to temat zamykam 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.